Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Броварська гидота

Міська влада Броварів прикрасила місто до Дня Незалежності більш ніж сумнівним малюнком держави, на якому від України відтяли Крим і Донбас.

Дмитро Лінько пише у Фейсбуці:

«Як ви думаєте за таке треба карати чи лікувати голову ідіотам?»

До речі, зазіхання на територіальну цілісність, навіть шляхом пропаганди - кримінальний злочин.

Блогер pauluskp нагадує про Кримінальний Кодекс України:

Стаття 110. Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України

1. Умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, -

караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією майна або без такої.

2. Ті самі дії, якщо вони вчинені особою, яка є представником влади, або повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або поєднані з розпалюванням національної чи релігійної ворожнечі, -

караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, які призвели до загибелі людей або інших тяжких наслідків, -

караються позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі з конфіскацією майна або без такої.

Багато хто з українців в соціальних мережах жаліється, що свято декоративне і декларативне, а справжньої незалежності в нас немає.

Дню Незалежності була присвячена смілива акція дівчини з організації Фемен, яка має назву «Шоколадна незалежність». Ольга Колесникова поширила у Фейсбуці відео в поясненні до якого сказано, що Фемен протестує проти путінського шпигуна Порошенка.

«Молода дівчина на постаменті від колишнього пам'ятника Ленину в центрі Києва, в образі Статуї Свободи розкидала його цукерки «Рошен», які зроблені з крові українців.

Наше вбивство ця тварина оплачує Раше з податків своїх підприємств у неї, закупівлями за наш рахунок у неї вугілля вже за мільярд доларів, і постачаннями їй за наш рахунок безкоштовних світла, газу і води. Я вже не говорю про його договірні з Путіним котли, і відведення їм військ з порожніх Донецька і Луганська в 14 році, ЛНР, що створили, і ДНР.

Все-таки краса уб'є збочену іудейську окупацію України. Подивіться на обличчя дівчини. Під нею меморіальна дошка убитим іудейським рашистским режимом Порошенка, особисто Аваковым і Порошенко Героям України Сашко Билому і Лісникові…

Слава Україні! Слава нашим Героїням! Іудейська окупація країни має бути знищена!» — пише Ольга Колесникова.

Може, україножери лише посміються з акції Фемен, але треба нагадати їм слова Тараса Шевченка:

Смійся лютий враже!

Слава не поляже;

Не поляже, а розкаже,

Що діялось в світі,

Чия правда, чия кривда

І чиї ми діти.

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине...

От де, люде, наша слава,

Слава України!

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com