Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Ukrainians

Можливо, при побудові диктатури для проросійського режиму нахабних україножерів будь-які соціальні мережі є вкрай небезпечними.

Про припинення розробки повідомила співзасновник української соціальної мережі Ukrainians Олександра Струмчинська на своїй сторінці у справжній соцмережі Фейсбук, передає Depo.ua.

«Привіт усім користувачам Ukrainians. Мене поставили перед фактом , що розробка української соціальної мережі припиняється. Ситуація така - мого голосу недостатньо, щоб самостійно продовжувати реалізацію проекту - керівництво компанії розробиків ( співзасновники мережі) відмовились не лише від самостійної розробки, але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні, яка б змогла допомогти мені виконати Вам обіцяне», - каже Струмчинська.

У червні компанія StrartupSoft і Олександра Струмчинська запустили першу версію української соцмережі Ukrainians.

У проекту з'явилося понад 100 тисяч нових користувачів, які зареєструвалися протягом п'яти днів. На цьому, можливо, надходження нових користувачів зупинилося.

До речі, багато українців повернулись у заборонений владою російську соцмережу Вконтакт. На її справжнє блокування було виділено купу грошей, але ж, мабуть, представники «богообрізаної національності», які в Україні і Росії зараз фактично є представниками «вищої касти», не втримались і за звичкою все розікрали.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com