Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Правозахисник Валерій Палій повторно звертається до влади і до ЗМІ з відкритим листом. «Правдиві Новини» піблікують повний текст цього документу

«У порядку ст.102 Конституції України ПОВТОРНО направляється                                                                                            
                                                                                    О С О Б И С Т О !!!                            
                                                          Президенту України
                                                            ПОРОШЕНКУ П.О.
                                                                                     вул. Банкова, 11, м. Київ, п.інд.01220.

                                                            Генеральному прокурору України
                                                            ЛУЦЕНКУ Ю.В.
                                                                   вул. Різницька, 13/15, м.Київ-11, п.інд.01011.

Народним депутатам України

Засобам масової інформації України

До народу України

ПОВТОРНЕ відкрите звернення

Вимушені вимагати негайного вжиття всіх відповідних і ще можливих заходів реагування на масові резонансні організовано злочинні дії всіх гілок Вінницької місцевої влади, перш за все Вінницького міського голови Моргунова С.А., керівництва Вінницької облдержадміністрації, головного управління поліції в області і особливо у м. Вінниці Присяжнюка А.В., Синявського С.О. та інших співучасників, зокрема, прокурорів і суддів, що пов’язані із знущальними намаганнями явно незаконної побудови чергового, вже 5-го кладовища в мікрорайоні Сабарів м. Вінниці (налічує порядка 3000 жителів), що в свою чергу також пов’язане з корупційною і оргзлочинною діяльністю того ж можновладноолігархічного угрупування «партія вінничан».
Ця проблема вже неодноразово висвітлювалась у ЗМІ, у колективному зверненні Сабаровчан до Президента України і Генерального прокурора України, а також у колективному депутатському зверненні на адресу Генпрокурора Ю.Луценка від 03.08.2017 р. за №2к депутатів Вінницької міської ради Ганни Давиденко, Олександра Колісника і Олександра Зєрщикова, жодне з яких, внаслідок зловісної кругової поруки, так і не було належним чином розглянуте.
Звичайно, що неналежний розгляд звернень і патологічна корумпованість всіх причетних до подій можновладців, намагання силою «тітушек» і поліції подавити невдоволення людей, лише погіршили, загострили чи революційонували зазначену резонансну проблему, яка має вже всі правові ознаки загрози національній безпеці України!!!
Омите вже 29.08.2017 року кров’ю людей намагання влади побудувати чергове потужне джерело наживи, здирництва, тобто зазначеного кладовища, здійснювалось через прийняття владою таємних від народу рішень:
1)11 сесії 7 скликання Вінницької міської ради № 422 від 30.09.2016 р. «Про затвердження проектів землеустрою, передачу земельних ділянок в постійне користування, оренду, поновлення терміну дії договорів оренди» - у частині визначеної додатком № 2 до цього рішення, а також
2)рішення  виконавчого комітету Вінницької міської ради №2320 від 06.10.2016 р. «Про надання ДКГтаБ міської ради вихідних даних – містобудівних умов і обмежень на проектування кладовища по вул. Сабарівське шосе, б/н в м. Вінниці».
Обидва ці рішення є протиправними тому, що постановлені і реалізуються з грубими порушеннями чинного законодавства України що регулює порядок землекористування: 1)земель водного фонду, 2)земель охоронюваних зон, 3)санітарно-захисних зон і зон санітарної охорони, що в цілому протирічить вимогам:
2.1/статей 1, 85, 87 і 95 Водного кодексу України,
2.2/а також вимогам статей 58,59, 60, 61, 112, 113 і 114 Земельного кодексу України,
2.3/вимогам ст.1 і ст.29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,
2.4/вимогам ст.1 і ст.5 Закону України «Про поховання та похоронну справу»,
 2.5/вимогам ст.ст.9, 10, 11 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»,
2.6/вимогам ст.ст.4, 9, 10, 12, 14, 15 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», зокрема, облаштування згаданого кладовища явно посягає на санітарне та  епідемічне благополуччя населення мікрорайону Сабарів, на безпечні умови для людини, на вимоги безпеки для здоров'я і життя людини і в т.ч. позивача.
2.7/Протирічить вимогам низки підзаконних актів, зокрема: пунктів 3.1., 3.2, 3.3., 3.4. та ін. Державних санітарних правил та норм (ДСанПіН 2.2.2.028-99) «Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України», затверджених постановою № 28 Головного державного санітарного лікаря України від 01.07.1999 року,
2.8/вимогам пунктів 4, 5, 11, 12 і 13 та ін. Постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 р. №466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт».
За браком часу більш детально маємо обґрунтувати незаконність цих рішень і дій влади окремо.
29.08. і 02.09.2017 року на місці побудови кладовища відбулися масові побиття людей найманцями «тітушками» та поліцією, яка ганебно діяла разом із злочинцями, дії поліції очолювали вищезгадані сумнозвісні Присяжнюк А.В., Синявський С.О., яких ми вимагаємо негайно звільнити із займаних посад і притягнути до кримінальної відповідальності, принаймні по ч.2 ст.365 КК України.
Дуже характерно, що, за звичай продажна і, безпомічна у боротьбі із злочинністю, місцева нікчемна поліція   29.08.2017 навмисно не затримала жодного із нападників-злочинців, а Синявський відверто керував ними!
Постраждали десятки людей, але влада приховує це і показала лише     8-х, з яких 6-ро до цього часу перебувають на лікуванні, в т.ч. один журналіст і два поліціянта!
Також дуже характерно, що місцева явно що, як справедливо кажуть у народі, злодійська влада, в т.ч. поліціянти і прокурори, що позлигались із злочинним світом, ще з 2014 року забезпечує систематичну безкарність всіх злочинів, що чиняться відносно активістів Вінницького Майдану та національно-демократичних сил області. До суду не доведена жодна(!!!) з більш як 40 кримінальних справ чи проваджень!
Ми рішуче вимагаємо:
1.    Сформувати і направити у Вінницьку область комплексну бригаду некорумпованих перевірників із Генпрокуратури, СБУ і МВС України, на чолі із координатором від адміністрації Президента України.
2.    Поновити конституційний лад на Вінниччині, звільнити її від вищевказаного оргзлочинного угрупування.
3.     Забезпечити поновлення прав і свобод мешканців м. Вінниці, що потерпають внаслідок вищезгаданих протиправних і злочинних дій.
4.    Вжити всі можливі заходи для забезпечення негайного припинення будівництва нового кладовища на 36 га по вул. Сабарівське шосе без №, у м. Вінниці.
5.    Більш детально маємо довести все вищевикладене під час перевірки, яку ми переконливо просимо належно і негайно організувати.

09 вересня 2017 року
Здано, за домовленістю з представником Адміністрації Президента України Оприщенком Ігорем Валентиновичем
Підписане: 1)Правозахисником адвокатом Палієм Валерієм Максимовичем,
адр.: вул. Грушеввського, 50/17, м. Вінниця, 21050, м.т.(097)251-60-05,
2)Ніколенко Василь Миколайович, 3)Дерман Валентина Василівна,
4)Гончарук Надія Опанасівна, 5)Гончарук Світлана Миколаївна,
6)Далюк Ігор Стахович, 7)Бондарь Вадим Степанович,
8)Штойко Віктор Анатолійович,  9)Людковвська Ірина Василівна,
10)Блеснюк Джіна Володимирівна,  11)Микитюк Іван Васильович,
12)Кобзаренко Надія Василівна,   13)Демчук Дмитрій Олександрович,
14)Микитюк Ігор Іванович, 15)Шмагалов Вадим Борисович,
16)Гайдайчук Надія Михайлівна,   17)Ковальчук Тетяна Василівна,
18)Мартинюк Світлана Нестерівна,  19)Мельник Валентина Валеріївна,
20)Людковська Олеся Віталіївна, 21)Каперунін Володимир Анатолійович,
22)Микитюк Аліна Анатоліївна, та ін.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com