Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Зяма Чиряк

Один з районних судів міста Львова 13 вересня обрав міру запобіжного заходу у вигляді арешту стосовно 35-річного мешканця Волинської області.

Про це повідомила прес-служба поліцайської комендатури Львівської області.

Судом прийнято рішення про взяття чоловіка під варту строком на 60 діб з правом внесення застави у розмірі 32 тис. гривень. Дивно, що приховується точна назва суду та призвище затриманого патріота.

13 вересня суд арештував 39-річного мешканця Івано-Франківщини за вчинення ним правопорушення на пункті пропуску «Шегині» на Львіващині.

Судячи з посту у Фейсбуці першого заступника голови окупаційної поліції України, «гнойного сепара» В’ячеслава Аброськіна, мова йде про Олександра Бурцева.

Користувачі соцмереж висміюють інформацію брехливих «шоколадних» ЗМІ про те, що десятеро прикордонників нібито знаходяться в госпіталі після подій 10 вересня на польському кордоні. «Брехня! Ми всі бачили відео! Ніякого побиття не було!» — пишуть українці у Фейсбуці на посилання «потрохоботів».

Але той факт, що репресії проти активістів можуть посилюватись ніхто не відкидає. Банда україножерів тремтить від страху і труситьсчя від люті, але не збирається відступати. «Громадське радіо» наводить посилання на сторінку в Фейсбуці єврейського дегенерата Зоряна Шкіряка, де він знову погрожує українцям і мліє від українофобії. Цікаво, що його погрози фактично звучать і від імені «напівпровідника» Дімона Яроша, який позначений у друзях в цій публікації.

Але ж фото, яке постить Шкіряк, важко назвати жахливим. І не видно ж ніякого побиття, бо там була не бійка, а штовхонина.

Екс-президент Грузії Міхо Саакашвілі пообіцяв, що приїде до Києва 19 вересня. Академік Володимир Пилипчук так прокоментував це у Фейсбуці:

«Молодець!
-Поважаю цілеспрямованих і хоробрих патріотів.
-Зневажаю сцикливих боягузів і нерозкаяних однотурових, та байдужих тупих, типу - "моя хата з краю..."
-Саме хоробрі патріоти забезпечать майбутнє України!
-З розкаяних і обманутих ще толк буде. З боягузів і байдужих - НІКОЛИ!»

Тим часом українське суспільство поділилося на два табори — хтось підтриує скандального Саакашвілі, а хтось його агресивно не сприймає, особливо це стосується тих самих продажних «потрохоботів». Більшість же українців просто чекає хоч якихось змін. Наприклад, Галина Климюк пише:

«Я теж не прихильниця Саакашвілі,теж хотіла б ,щоб це був УКРЇНЕЦЬ НАЦІОНАЛІСТ,але де той УКРАЇНЕЦЬ,який так ,як МІХО поїде по регіонах піднімати нас з диванів і будити,стукати в двері кожному українцю,щоб підняти НАЦІЮ,щоб скинути брехливого баригу,який в змові з пуйлом нищить націю і на фронті і в тилу.»

А от Станіслав Краснов написав:

«Почались арешти активістів, що допомагали перетинати кордон екс-голові Одеської ОДА.
Безвідносно до його особистості, в мене виникло два питання, на які я не маю відповіді:

1. Де масова група підтримки на судах цих активістів. Якби там була хоч двадцята частина тих людей, що були на кордоні, чи десятитисячна від тих, хто той перетин кордону підтримував - арешт активістів був би НЕМОЖЛИВИЙ.
2. Чому не арештовують головного фігуранта, а дозволяють вільно пересуватись Україною.

Може у Вас є думки?»

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com