Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
СБУ нагрянула в УП: замість того, щоб шукати віп-злочинців - шукають тих, хто написав про них правду

Служба безпеки приїхала до офісу "Української правди" з листом, в якому вимагалося вилучити з загального доступу статтю про зрив державної програми реформування оборонно-промислового комплексу, тому що бачить в ньому розголошення державної таїни.

Відповідний лист надіслав слідчий головному редактору УП Севгіль Мусаєвій.

В листі зокрема говориться, що слідчою службою Головного управління Служби безпеки Києва та Київської області проводяться досудові розслідування у кримінальному виробництві №22017000000000256, внесеного до Єдиного реєстру досудових слідчих дій 29 червня 2017 року за ознаками виконання злочину, передбаченого ч.1 ст. 328 УК України ("Оприлюднення державної таємниці").

В документі говориться про те, що досудове розслідування встановило, що розміщена 24 січня 2017 року стаття «Сучасну зброю для армії знову відклали "на завтра"», містить окремі відомості за проектом Державної програми реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу на період до 2020 року.

"У слідства є підстави вважати, що окремі відомості вищевказаної статті містять інформацію з обмеженим доступом, поширення якої може завдати шкоди національній безпеці України у сфері оборони", - вважають в СБУ.

"З огляду на вищевикладене, прошу Вас вилучити вказану статтю з загального доступу (обмежити доступ) до моменту встановлення істини у даній справі і забезпечити передачу слідчому відділу Головного Управління оригіналу файлу зазначеної статті і всіх наявних документів, що стосуються її підготовки та публікації", - йдеться в листі СБУ.

До речі, Служба опинилася в центрі ще одного гучного скандалу, екс-перезидент Грузії Міхо Саакашвілі звинуватив спецагентів у спробах прослуховування його номеру в готелі. Представники СБУ, звісно, все заперечують.

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com