Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Білий Молот

Про те, що українська судова система — це знущання над Правом і здоровим глуздом, відомо усім українцям.

Іноді бувають і кумедні моменти. Про судову трагікомедію розповів на своїй сторінці у Фейсбуці лідер молодіжного антикорупційного руху «Білий Молот» Владіслав Горанін (Горан):

«15 вересня у Шевченківському райсуді Києва, мало відбутися судове засідання зприводу протестів проти гейпараду 18 червня. Судити мали бійця Білого Молоту, Анатолія Григоращенко (псевдо "Вождь").
Як провідник, дякую всім бійцям Білого Молоту за оперативність і готовність захищати нашу честь до кінця. Дуже радий, що ОУН, Правий Сектор і КВП, об'єдналися в пітримці нашого бійця.

Ми попереджали, що будь-якими конституційними методами готові захищати наші права, у разі їх порушення під час цього судилища. Знаючи се, і побачивши ту кількість людей, що прийшли підтримати Анатолія, суддя перенесла засідання і зачинилась в нарадчій кімнаті. Через поліціянтів передала, що боїться за свою безпеку. 1 Жінок ми не чіпаємо. 2. Якщо суддя не порушуватиме Конституцію, виконуючи замовлення педерастичного аваковського лоббі - їй переживати нічого.

Білий Молот відмовився залишати будівлю суду, доки ригоращенку не компенсують вартість проїзду, адже такі покатушки" нашому бійцю коштують 400 гривень в обидва кінці. Деякі біломолотовці принесли спальники для міцного сну в Шевченківському суді.

Присутні командири поліції запропонували мені компенсувати Анатолію 400 грн на проїзд, аби тільки уникнути протестів. Я і адвокат Палій, порадили Толіку погоджуватись, громада підтримала.
Ніяким благородством тут і не пахло, звичайно. За провокування протестів, кількість зірок на погонах може різко зменшитись. Але принаймні се - достойний вчинок. Зкинутись по 200 грн, аби тільки спокійніше в країні було. Не все ж їм хабарі брать, іноді треба і платить.

Не зневітюймось, підтримуймо патріотів у судах, се — прецедент. Приклад того, як об'єднавши зусилля, ми хоч і тимчасово, але зупинили переслідування нашого побратима, і примусили систему платити за свої помилки.

Нагадаю : судилище проти біломолотовця Анатолія Григоращенко перенесене на 19 жовтня. Невідомо, кого з нас настуним будуть переслідувати за власні переконання, тому об'єднуймось - разом ми сила!»

А на відеозапису, який був розміщений в групі «Білого Молоту» у Фейсбуці, сам «Вождь» з гумором пояснює, що ж насправді відбувалося у суді і за що його судять.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com