Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Часи "хрестових походів" давно минули. Однак аналізуючи події на Сході та імперські забаганки "білокамінної", політологи дедалі більше схиляються до думки, що московській імперії кортить нав'язати всьому світові свій порядок речей.

Ідея, яка рухає Путіним, - ніщо інше, як намагання навернути інші народи в істинну віру, а всіх єретиків знищити!
Саме цей набір по суті фашистських цінностей зараз став сакральним скрепним доказом війни, послухайте ці гасла «російських» православних фашистів:
«Бути росіянином — значить бути православним, а бути православним — значить бути росіянином»!

Сьогодні у всьому світі процвітає ідеологія «світської держави», згідно якої почуття будь-якої віруючої повинні викликати повагу, згідно з якою церква не бере участі у житті держави, держави, де сповідується свобода віросповідання.

Але, як то кажуть, "в сім'ї не без потвори". І Росія в цьому не виняток. Адже вона є типовим прикладом несвітської держави. Вона є типовим лідером агресивної форми державного релігійного фашизму, спонсор всіх можливих радикальних терористичних організацій, як правого, так і лівого спрямування.

Росія після досвіду Першої та Другої Світової Війни зрозуміла, що вона не готова до відкритого військового протистояння зі світом, ні з економічної точки зору, ні з політичної, і їй треба шукати інший спосіб війни з ним, найкраще такий, який буде не властивий їй.
Саме тому Росія стала головним спонсором радикальних ісламістів.

Тому наразі від Кремля можна очікувати чого завгодно. Навіть ядерної війни. І у боротьбі за світове панування московити можуть не зупинитися ні перед чим.

Іван Розбаш

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com