Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Одеса

Соцмережі знову гудуть як мертві бджоли через події в Одесі. Що не день україножерська влада «пробиває дно» саме в цьому південному місті.

Відомий адвокат Іван Макар пише у Фейсбуці:

«Колегія суддів Чорноморського суду Одеської області виправдала одеських сепарів, що брали участь у кривавих заворушеннях 2 травня. А прокуратура і слідство старанно збирали докази таким чином, щоб їх легко можна було відхилити судом. І тут нічого дивного немає. Вся наша еліта, особливо судова і правоохоронна, залишається окупаційною елітою. Щодо цього я переконався з власного досвіду, маючи можливість брати участь у розгляді судами справ, фактично, всіх регіонів України...»

Активіст Станіслав Краснов зробив у Фейсбуці такий запис:

«Перед нами в Одесі розвертається черговий ганебний цирк, розрахований на бидло.

Всі знають, що сьогодні повністю виправдали банду проросійських вбивць. Двадцять цих тварин сьогодні повністю виправдали, в тому числі за вбивства, за розстріл в притул з автоматів, українських патріотів. Розстріл під прицілом десятків камер.

Тепер почався постановочний цирк з врученням підозр по 110 статті двом з цих двадцяти.
Подвійна мета цього цирку - відвести праведний гнів суспільства та частково нівелювати провину влади.

1. По перше - а вісімнадцять сєпарів - з ними що? ''Понять і простіть''? Це однозначно вказує на змову між російською та українською владою по звільненню всіх вбивць-сепаратистів. (Згадайте, скільком бєркутам дали втекти, і скількох з них взяли на службу в росії).

2. Сто десята стаття? Серйозно? Тільки зараз? А три з половиною роки де ви були з цією статтею?
Будь кому зрозуміло, що ця стаття була навішана буквально в останню годину, абсолютно нічим не обгрунтована та однозначно розвалиться в суді з часом.
Я не кажу що там нема 110 статті. Вона однозначно є разом з багатьма іншими. Але в данному випадку це ''насіров-гужва-стайл''. Тобто бездарно зліплений брєд замість професійною роботи.

В черговий раз нас всіх рахують тупим бидлом. Чи ми поведемось цього разу?

На останок - подивіться на Українських Патріотів, що віддали життя за те, щоб в Одесі не повторилося ОРДЛО. Це тіла Ігоря Іванова та Андрія Бірюкова.
Вони дійсно, абсолютно реально, своїм життям врятували десятки тисяч життів.

Ми всі бачили на відео, як один з виправданих сєпарів вбиває Ігоря з автомата.
Так от - суд сказав, що той сєпар не вбивав Ігоря.
Сєпар офіційно невинен. І ніяка 110 стаття цього не змінить.»

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com