Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Україна

Сотні науковців, вчених та провідних медиків зі всієї України збираються 18 жовтня до Києва на екстрений Національний форум охорони здоров’я.

Про це пише у Фейсбуці народний депутат Ольга Богомолець.

Організація Форуму проходить завдяки об'єднанню профспілок України, Києва, екстреної допомоги, незалежних профспілок і роботодавців, наукової і медичної еліти України.

Це об'єднання відбулося через тривале та зухвале ігнорування владою і керівництвом МОЗ потреб медичної спільноти та потреб населення України у захисті їхнього життя та здоров'я.

Головна мета форуму — змусити владу визнати розроблену експертним середовищем стратегію порятунку медичної галузі Україні та її реформування, створену на основі таких пріоритетів, як людиноцентричність, духовність та національна безпека.

Найкращі фахівці галузі виступають категорично проти тієї “псевдореформи”, яку намагається проштовхнути МОЗ через своїх лобістів у парламенті, і яка знищить сільську медицину, швидку допомогу, призведе до масового закриття лікарень та звільнення лікарів.

Запропонований МОЗом законопроект № 6327 — це яскраве визнання Кабміном своєї неспроможності запустити економіку держави та виділити достатньо коштів на захист життя і здоров'я своїх громадян. Тому вони законодавчо намагаються зекономити на людських життях та обмежити доступ людей до лікарень і медичної допомоги.

Крім того, Форум вимагатиме від Уряду виконати вимоги профспілок, які були озвучені на нещодавній акції протесту медиків у центрі столиці — призначити легітимного українського міністра охорони здоров’я, підвищити зарплати медичним працівникам, погасити заборгованість по зарплатах та розпочати спільну роботу з впровадження справжньої реформи на основі законопроектів 2409а, 7065, 2162 та інших, які створюють нову, соціально орієнтовану систему охорони здоров’я.

Під час минулих протестів медичних профспілок керівництво МОЗ заявляло, що на вулиці вийшла проплачена "масовка". Влада так і не зрозуміла, що відсутність поваги до медиків, її антинародні ініціативи та жебрацькі зарплати є найкращим стимулом для продовження масових протестів людей проти злочинної бездіяльності найнятих ними на роботу чиновників.

Активіст КВП Станіслав Краснов написав у Фейсбуці:

«Ще 10 років тому я чітко усвідомив, що я і все моє покоління абсолютно точно не будемо отримувати пенсію.

Тобто, ні зменшену пенсію, ні пенсію після 50 років стажу, взагалі НІЯКУ пенсію ми отримувати не будемо.

І це абсолютно логічно. Вся справа в демографії. Ті антиукраїнські аферисти, що захопили владу в Україні в 1991 році, і продовжують міцно її тримати, довели до того, що дітей у нас не народжують.
Востаннє народжуваність в Україні була більша за смертність ще у 80-х роках. Зовсім скоро крім старих дідів та бабів в Україні жити ніхто не буде. (Звісно тоді Україна перестане існувати)

За останні 20 років з 52-х мільйонів українців стало скільки? Ніхто не знає. Бо якщо взнає, буде чергова вагома причина на повстання.
Втім, можна точно сказати, що такою грабіжницькою політикою було знищено більше українців, ніж Голодомором.
Саме знищено, бо грабіжники при владі змусили українців жити так, що скільки б ти не працював - грошей вистачить тільки на їжу. На дітей не вистачає.

Звісно, є надія, що пенсію ми зможемо отримувати. Але для цього треба дуже добре попрацювати. Самі знаєте як.»

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com