Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Автобус з криворожанами, які виїхали в столицю на підтримку тих, хто мітингує під стінами Верховної Ради, декілька разів зупиняли по дорозі в Київ.

Про це повідомляє сайт 0564.ua.

Обурені черговою спробою затримати їх і не дати доїхати на мітинг, криворожане перекрили трасу на Кропівницький, після чого їх відпустили.

Цікаву інформацію розкрив у Фейсбуці журналіст Олександр Ружанський:

«Публікую фотокопії службових телеграм начальникам підрозділів Національної поліції щодо заходів, які вони забов'язані вчинити відносно поїздок громадян з регіонів України на акцію яка повинна відбутися 07.11.2017 на площі Конституції біля Верховної ради України.

В наведених фотокопіях мова йде про Луганську область. Але, треба розуміти, що за існуючим загальним порядком служби в МВС, такі самі телеграми, можливо з невеличкими місцевими відмінностями, отримали всі обласні Управління національної поліції, які, у свою чергу, "спустили" їх у підлеглі районні і міські підрозділи поліції.

І, хоча, прямих вказівок перешкоджати виїзду громадян на акцію протесту в Київ у наведеній телеграмі немає, особисто я впевнений, що "по дебільному" написаний текст даної телеграми є завуальованою формою наказу поліції саме так і вчиняти.

Я не буду в якості доказу цього цитувати весь текст. Кожен може сам прочитати і оцінити зміст поліцейських (читай - мусорських) вказівок.
Я лише наведу останній, четвертий пункт цього "шедевру" службової творчості поліції країни, яка оголосила Європейські цінності пріоритетом свого розвитку :

"... провести відповідну роботу з перевізниками щодо встановлення перевезень організованих груп громадян з територій обслуговування до м.Києва."

Ось, в мене немає жодного сумніву, що під незрозумілим "проведенням відповідної роботи з перевізниками" мається на увазі заборона цим перевізникам перевозити громадян на акцію протесту в Києві.

Вобчем, ми зайвий раз можемо пересвідчитися, що Янукович насправді нікуди з України не дівся. Він і досі сидить всередині кожної, вже нової, владної паскуди, кожної нової мразоти, яка відігнала попередників від державного корита і яка зайняла біля нього їх місце.»

Геннадій Боценюк

Loading...

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com