Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Повстання націоналістів в Одесі

В Одесі мітинг біля Літнього театру в Одеському міськсаду, який влаштували націоналістично налаштовані активісти, переріс у сутички з владоохоронцями.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, причиною акції стала інформація, що новоспечений орендатор території Літнього театру планує на території Міськсаду звести висотні будівлі.

«У 2016-2017 роках бізнес-група громадянина Великої Британії Галантерніка за сприяння чинного мера Одеси Геннадія Леонідовича Труханова зробила спробу знищення частини одеського Міського саду шляхом вирубки 109-ти дерев і початку протизаконного будівництва торгово-розважального центру», – пояснюють свою позицію одесити.

Спершу все відбувалося мирно та спокійно: поспілкуватися з активістами прибув навіть директор компанії, що тепер володіє театром, однак після того, як він поїхав геть, мусора спровокували бійку, після чого мітингувальники прорвалися на територію Літнього саду.

У підсумку сутички активістів з владоохоронцями постраждав очільник поліцайської комендатури Одеси Дмитро Головін, якому розбили голову, та ще кілька людей.

Крім того, активісти зуміли знести ворота театру та віднесли їх до мерії — подарунок громадянину Росії Геннадію Труханову.

Як підкреслює видання "Одеса-медія", сутички виникли через те, що владоохоронці почали перешкоджати патріотам, тобто, почали їх труїти газом і бити кийками, а у відповідь в них политіла бруківка, а також петарди і димові шашки.

Після зіткнень одесити віднесли зламані ворота під стіни мерії на Думську площу та влаштували фотосесію з ними. На неділю містяни збирають у парку суботник.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com