Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Українська національна лотерея

Нічого не підозрюючи українці продовжують брати участь в «Національних лотереях», поповнювати бюджет країни-агресора і допомагають виводити астрономічні суми з України на рахунки лугандонських терористів.

А сприяє цьому бізнесу і безперебійному процесу - Міністр внутрішніх справ, вірменський єврей Арсен Авакян (Аваков). Впливовий покровитель, під виглядом боротьби з нелегальним гральним бізнесом усунув конкурентів і «з відома керівництва країни» фактично зробив монополістом компанію «Українська національна лотерея» (УНЛ), якій належить бренд «Національна лотерея», і яка не приховує своєї причетності до фінансування тероризму.

В ході слідства, яке нібито проводять СБУ за фактами підтримки терористичної діяльності на сході України, компанія «УНЛ» визнала факт договірних відносин з фірмами за якими СБУ сьогодні веде розслідування. Це підтверджують і дані Єдиного державного реєстру судових рішень в яких «УНЛ» фігурує в кримінальній розслідуванні за фактом відмивання грошей і несплату податків в особливо великих розмірах, а на посадових осіб «УНЛ» заведені кримінальні справи.

Але не дивлячись на це, на псевдодержавні лотерею «УНЛ» не поширені санкції РНБО (що й не дивно) які стосуються компаній, які «підтримують російську агресію». Зате цей інструмент був вдало задіяний «покровителями» даного бізнесу щодо їх конкурентів - компанії «М.С.Л.» і «Патріот» потрапили до списку санкцій, незважаючи на те, що в ході розслідування ФСБУ відмовилося від своїх претензій до даних компаній. В результаті компанія УНЛ стала фактичним монополістом на надприбуткованому і неконтрольованому лотерейному ринку. Саме неконтрольованому! Про це говорить і Міністерство фінансів і Рахункова палата України, яка витратила 300 людино-днів щоб розібратися в стані держрегулювання лотерей і прийшла до висновку, що в зв'язку з нормативною неврегульованістю, оператор лотерей сам визначає обсяги і терміни оплати відрахувань від лотерейної діяльності в Державний бюджет України.

Колосальні прибутки від лотерейної монополії УНЛ "з відома керівництва країни" перераховуються російським компаніям, а ті, на гроші українців, годують армію агресора.

Систему виведення грошей лотерейного бізнесу ще за старої влади запровадило ФСБ. Після подій 2014 року ГРУ розставив своїх «українців» завдання яких не тільки контролювати її безперебійну роботу і вчасно перераховувати гроші, але і сприяти фінансуванню діяльності російських «визволителів» на сході України. Українські «представники» і покровителі відомі спец службами України давно - це депутат від блоку БПП Олександр Третяком ( «віджати» компанію УНЛ у швейцарських екс-власників), Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков (чуйно захищає надприбутковий бізнес від всіляких органів і спец служб) і його давній друг - екс-регіонал і глава Союзу вірмен України Вілен Шатворян, на чиїх україно-вірменських плечах лежить виведення коштів російським бізнесменам і організація фінансування терористичних організацій на сході України.
 

При такому заступництві в "УНЛ" не заморочуються ризиками потрапити до списку санкцій і взагалі реакцією суспільства. На підтвердження цього компанія УНЛ на сайті своєї лотереї "Золотий кубок" відкрито заявляє що всі фінансові операції користувачів / гравців (зокрема поповнення рахунку, тобто перерахування коштів) відбуваються через російський сервіс Interkassa, "володіє високим рівнем безпеки» на думку УНЛ . в цьому до речі легко переконатися зайшовши на сайт в розділ «Служба підтримки» і вибравши «Поповнення рахунку».

Зайшовши зараз на сайт InterKassa користувач не побачить присутній раніше дійсну пітерську адресу і реквізити компанії (ТОВ «Євроконсалт»). Але це не секрет і їх легко можна знайти в інтернеті. Російські користувачі електронних платіжних систем так і називають Українська контора, але з резидентами РФ.

Відзначимо, що платіжна система InterKassa має два центральних офісу: в Києві і в Москві. При цьому при реєстрації не потрібно абсолютно ніяких документів і навіть договору і що найважливіше - клієнти не платять податків, і без рішення суду дані не можуть бути передані в податкову службу. Єдиний додатковий платіж це комісія в розмірі 3% на всі вхідні платежі. Відповідно, 3% одержує "Інтеркаса" від обсягу коштів, що надходять від гравців УНЛ на придбання лотерейних квитків і при виплаті виграшів оператором.

При цьому про зв'язок між сервісом онлайн-платежів і бойовиками «Новоросії» владоохоронним органами було відомо ще з 2014 року, але мабуть занадто це вигідне співробітництво, тим більше зараз, коли на лохо-лотерейному ринку залишився фактично один гравець - це «Українські національні лотереї».

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com