Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Кафір

24 листопада у Шевченківському районному суді Києва (за адресою Дегтярівська, 31а) відбудеться суд по справі рашистського вбивці Гнат'єва.

Активіст КВП Станіслав Краснов пише у Фейсбуці:

«Друзі! Дуже важливий анонс на завтра!! Прошу максимальної підтримки!

Завтра буде спроба відпустити російського кілера, що ледь не вбив добровольця та ветерана АТО в центрі Києва.

Завтра багато важливих судів, втім як і щодня. Про це можна докладно прочитати на сторінці КВП. Дуже раджу підписатись на групу ''Комітет визволення політв'язнів''.
Але цей суд - винятковий.

Сєпари спеціально приїхали злочинною групою в Київ, саме з метою вбити Віталія Регора. Стежили за ним, і сєпар Гнат'єв біля підземного переходу на Хрещатику напав на нього зі спини та наніс десяток ударів ножем (тут Краснов помилився, напад був на тролейбусній зупинці по проспекту Перемоги 68).

Читайте також Вижив активіст «Білого Молота», якого намагалися вбити прямо на тролейбусній зупинці

Просто дивом Джура не помер.

Гнат'єв зміг втікти в Крим, а затримали його випадково, коли він знову поїхав когось вбивати.
Спільницю Гнат'єва, яка під виглядом роботодавця спілкувалась з Віталієм, щоб знати його маршрут, слідчій відразу відпустив.

Майже щотижня відпускають одіозних сепарів, вбивць-беркутів і т.д. Схоже, що все йде до цього і з тим сєпаром. Якщо завтра йому не продовжуть арешт, він вийде і втече.

Друзі, це дуже важливо.

12:30 - Шевченківський райсуд м. Києва (Дегтярівська, 31а)»

За інформацією, яку надав «Правдивим Nовин» лідер антикорупційного руху «Білий Молот» Владислав Горанін (Горан), Гнат`єв — професійний кілер (хоч і не дуже високого класу), якого випадково затримали рік тому у Харкові, коли він приїхав виконувати ще одне замовлення, але слідчі навіть не відкривали справу по другому епізоду.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com