Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
забруднення

Депутати Запорізької облради вимагають офіційних даних про рівень забруднення території в результаті витоку радіації - рутения-106 у російському Челябінську.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, питання про необхідність надання об'єктивної інформації про рівень радіаційного забруднення 30 листопада на сесії Запорізької облради першим підняв Олександр Старих, який, посилаючись на дані європейських експертів і розміщені в мережі карти, акцентував увагу на можливості найбільшого забруднення саме на території Запорізької і Дніпропетровської областей.

«Є карти, де показана територія забруднення. І так сталося, що випали опади на початку жовтня саме на нашому «п'ятачку»: Запоріжжя, Дніпро, Дніпродзержинськ», - пояснив депутат. Підтримали Старих і інші представники депутатського корпусу, які відмічали, що люди повинні мати об'єктивну інформацію. У тому числі, і для того, щоб через її відсутність не виникало домислів і паніки.

Заммначальника Запорізького обласного центру Укргидрометцентра Тетяна Сорокіна, що була присутньою на сесії, завірила представників депутатського корпусу в тому, що все необхідні для контролю за рівнем радіації дослідження проводяться в Україні постійно. І акцентувала увагу на тому, що виявлений в ході досліджень «рівень цього радіонукліда був нікчемно малий». Проте, депутати заявили про те, що мають намір направити запити в Укргидрометцентр і Мінекології для отримання об'єктивної інформації про рівень радіаційного зараження і можливості його виявлення в Україні.

Тим часом у Франції виявили радиоктивне зараженя грибів, які були завезені з Росії.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com