Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
марш за імпічмент диктатора Порошенка

Це ще не «Рошенгітлер капут», але інформаційну блокаду частково прорвано. На першій сторінці в головних новинах найпотужнішого в Україні порталу укр.нет вісить інформація УНІАН про багатотисячну акцію протесту.

Посилання на статті про протест є і в інших розділах укр.нету, чого вже давно не було.

Ніхто й не сумнівався, що журналісти українських (єврейських) телеканалів насмокчуть повний рот «білого чоколяду» і не слова не скажуть про вимогу народу щодо імпічменту брехливого кремлівського олігарх-гауляйтера.

Кореспондент УНІАНу навіть не збрехав, коли написав, що «у марші взяли участь понад 5 тис. осіб». На розміщеному в повідомленні фото газети «Страна» можна побачити, що не лише вся Європейська площа заповнена людьми, а й прилеглі вулиці. З мусорських джерел відомо, що Європейська площа може вмістити понад 20 тисяч людей.

Вже більше збрехали журналісти DW. Дослівно:

«У центрі Києва в неділю, 3 грудня, пройшла акція "Марш за імпічмент", організована партією "Рух нових сил" екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі та іншими організаціями. За даними інформаційних агентств, у ній взяли участь від 4000 до 6500 осіб. Демонстранти зібралися в парку імені Тараса Шевченка та організованою колоною вирушили центральними вулицями Києва до Європейської площі, де й провели віче.»

Соцмережі пишуть про те, що Київ нарешті прокинувся. Насправді, всю Україну вже давно задовбала ця жидівська банда україножерів, які вважали, що фактично вже знищили націю, але за інформацією, яка потребує перевірки, сьогодні майже одночасно у трьох західних областях відбулись «суди Лінча» до двох родин мафіозних суддів і одного прокурора. За словами нашого інформатора з владоохоронних органів нібито не вижив ніхто з присутніх у «панських палацах». Загинули не лише охоронці, а й прислуга. Скоріше за все ця інформація буде прихована від ЗМІ, щоб холуї щобли не мали сумнівів у своїй безкарності.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com