Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
хороми кумпрокурора

Журналісти «Центру протидії корупції» показали будинок генпрокурора Юрія Луценка, який перебуває під Києвом, недалеко від пограбованого маєтку екс-генпрокурора Віктора Пшонки.

Про це йдеться на сторінці ЦПК в Фейсбуці.

«3,2 км – це відстань між маєтками Пшонки і Луценко. Але будинки генпрокурорів близькі не тільки територіально, а й стилістично. Важко сказати, Луценку вдалося переплюнути фірмовий "пшонка-стайл", однак зовні все дуже схоже: гігантські хороми в котеджному містечку, охорона, поруч озеро, ліс», – сказано в повідомленні.

У ЦПК відзначили, що будинок Луценко в кілька разів перевищує маєток Пшонки, так площа маєтку генпрокурора становить 859 кв. м, проти 320 "квадратів" екс-генпрокурора. Все це записано на 76-річного батька Ірини Луценко, який все життя пропрацював на автобазі в Дубно.

«Так, "разюча відмінність" від стилю Януковича і компашки. Високі стандарти державного чиновника, чеснота, стриманість. Звичайно, саме так повинен виглядати будинок генпрокурора найбіднішої країни в Європі», – відзначили в центрі.

Тим часом, згадуючі найновішу клоунаду «кум-прокурора», журналіст Олександр Ружанський пише у Фейсбуці:

«Щодо махання шашкою ГенплокуЛОЛом з приводу експертизи плівок Саакашвілі - Курченко ФБР і Скотланд Ярдом.

А що , всі забули, що згідно нововведенням до процесуального законодавства визнаються тільки ті експертизи, які проведені спеціалізованою державною установою?

Ось, зараз Пєця підпише оцю хуйню і все. Юга розведе руками і скаже, що неможна! Тільки наші експертизи! Все в рамках чинного законодавства!»

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com