Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Поцгвардія

Командир взводу бригади швидкого реагування внутрішніх військ Дмитро Бабкін розмістив у Фейсбуці відверте оголошення.

Після втечі Януковича на «золотому сантехнічному престолі» тимчасово сидів Олександр Турчинов (Кривавий Поц), він же й перейменував внутрішні війська у Нацгвардію, а українці перейменували це збройне формування у Поцгвардію, бо головне завдання бойовиків Поцгвардії — захист банди україножерів від народу.

Починає свій запис Бабкін (чи той працівник Мінстеця, який йому допомагав написати цей текст) з виваженої політичної приамбули:

«Имею намерение создать оперативный резерв для защиты нашего выбора, сделанного 25 мая 2014 года, чтобы воюющая Украина без дополнительных потрясений и внутренних вызовов могла дойти до выборов Президента в марте 2019 года...»

Є навіть пару слів з уклоном в політекономіку, які чомусь написані через подвійні три крапки. Можливо, ментовсько-тактичний текст він писав сам, а це взяв з індивідуального «темніка» по цій темі:

«... Как человек образованный я прекрасно понимал, что на пути в Европу первое, что мы встретим – будут европейские цены, а уже потом, через какое-то время, возможно, под них подтянутся и наши доходы. Обратной последовательности не бывает. Не бывает европейских доходов там, где не производятся товары с высокой добавленной стоимостью, в экономике, которая экспортирует лишь сырье и заготовки.

... Майдан лишь открыл нам дверь в цивилизацию, а не гарантировал булку с маслом каждому...»

Шикарна логіка! Чи не так? Але найцікавіше попереду:

«Миссия оперативного резерва - физическое воздействие на "шатунов" - пособников внешнего агрессора - россии в раскачивании ситуации внутри Украины. В условиях, когда общество находится на грани, а силовики не осмеливаются применять оружие даже в тех ситуациях, в которых Уставы и инструкции прямо требуют от них этого.»

Ось тут, можливо, найцікавіший момент з якого ми можемо дізнатися, що боягузливі владоохоронці не наважуються стріляти по натовпу. Можливо, такі накази вже були, але рядові менти не стали виконувати злочинні накази україножерів, тому потрібно залучити гопоту для брудної роботи, як це робив Вітьок Янукович. І зразу пояснення, щоб завчасно не налякати охочих:

«Никакого долговременного противостояния - налетели, разнесли, разошлись!»

Блогер tyler78 пише:

«То, о чем давно предупреждали, свершилось - начали формировать отряды хунвейбинов - защитников стабильной будки. Разумеется, все добровольно и никакого оружия, ну что вы, совсем никакого, как вы могли подумать про них что-то еще?»

Читайте такожПутін відверто визнав, що є замовником травлі Саакашвілі

А користувачі соцмереж вже прозвали нових «тітушок» дуже влучно — «петушками», бо ж головне — не розхитувати собачу будку «Рошен», бо путін нападе.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com