Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Поцгвардія Пеці

20 грудня 1917 року була заснована ВЧК (Всероссийская Чрезвычайная Комиссия). Це була абсолютно жахлива, людоненависницька контора, жертвами якої стали мільйони людей.

Спадкоємцями кривавого ЧК в сучасній Україні є СБУ і внутрішні війська, які уряд і «чоколядні» ЗМІ називають Нацгвардією, а український народ прозвав Поцгвардією.

20 грудня 2017 року, тобто до сторіччя створення ЧК, Кабмін Гройсмана затвердив правила застосування і перелік спецзасобів, які можуть використовуватися бойовиками внутрішніх військ проти українського народу.

Уряд україножерів дозволив Поцгварддії використовувати гумові та пластикові кийки, електрошокери, наручники (сітки для зв’язування), службових собак і коней, засоби акустичного і мікрохвильового впливу, гранати і боєприпаси світлошумові і димової дії, а також пристрої для відстрілу гумових куль.

Крім того, Нацгвардії дозволили використовувати водомети проти натовпу (при температурі повітря вище +10 градусів) і бронемашини.

Востаннє водомети використовувалися під час сутичок на Майдані у 2014 році. До сьогоднішнього дня їх використання було заборонено.

Як бачимо, банда ненажерливих чужінців, яка за допомогою Кремля нахабно захопила владу в 2014 році, активно готується до відвертої війни з українським народом.

Геннадій Боценюк

 

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com