Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
суд

Солом’янський райсуд Києва скасував зобов’язання сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова носити електронний браслет та повернув йому закордонні паспорти.

Як повідомили у САП, відповідне рішення суд прийняв ще у п’ятницю, 22 грудня, пише INSIDER.

Таким чином суд залишив для Авакова-молодшого обов’язок лише з’являтися до слідчого за першим його викликом. Синок пахана МВС Арсена Авакяна (Авакова) збирається зустрічати Новиій рік в Італії.

Як відомо, 1 листопада суд відпустив Авакова-молодшого під особисте зобов’язання, присудивши йому здати закордонні паспорти та носити електронний браслет.

Раніше, 31 жовтня, НАБУ затримало Шуріка Авакова, його друга та бізнес-партнера Вовочку Литвина та колишнього заступника голови МВС Сергія Чеботаря.

Литвина було затримано в Харкові, Авакова-молодшого та Чеботаря – у Києві. Обшуки були проведені за місцем проживання Авакова у Києві, а також за місцем його реєстрації у Харкові.

Увечері 31 жовтня Авакову та Чеботарю було висунули підозру у розтраті, привласненні або заволодінні держкоштами шляхом зловживання службовим становищем.

Тим часом українські патріоти роками сидять у СІЗО по сфабрикованих МВС справах, а судилища над ними стають все більш жорсткими.

Катерина Калина пише у Фейсбуці:

«Чергове злочинне судилище над Найкращими Синами України розпочалося знову з того, що друзів та рідних не пускають до зали, немов би немає вільних місць. Ноу-хау від Шевченківського суду, в залі тепер можна тільки сидіти. Зробити нормальні світлини не можливо, оскільки стоїть ряд поліції і Нацгвардії. Сергія Крайняка та Ігоря Гуменюка, затуляють військові, які мали б бути зараз на лінії фронту і затуляти українців від ворога.

Адвокати Заруцький та Свірідовський оголошують відвід усьому складу суддів і присяжних.
Хлопці сидять в СІЗО 2,5 роки без наявних на те підстав та доказів. Отак от! Разом і до кінця!»

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com