Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Козел Пеця

Адвокати активістів Євромайдану в своєму відкритому зверненні до цинічного оігарха Петра Порошенка закликали його не ліквідовувати районні суди – на їхню думку, це може призвести до колапсу судової системи.

Про це пише «Протокол».

«Ліквідація районних судів призведе до необхідності розгляду справ, які перебували в провадженні таких судів з початку. Оскільки в нових судах будуть заново набиратись судді, а всі справи потрапляти на автоматичний розподіл для визначення нового складу суду, зважаючи на кількість справ в провадженні районних судів Києва, це призведе до колапсу роботи майбутніх судів. А також неминуче порушить право сторін на справедливий суд в розумні строки», – заявили адвокати.

При цьому наголошується: плани Порошенка щодо ліквідації райсудів перешкоджають встановленню істини у справах Майдану та притягненню винних до відповідальності, «оскільки їх реалізація унеможливлять розгляд справ в розумні строки а то і взагалі».

Крім того, підкреслюється: законних підстав для ліквідації районних судів немає, а її проведення не оптимізує видатки державного бюджету, а суттєво їх збільшить – «Зважаючи на необхідність розгляду великої кількості справ з початку і втрати років роботи суддів і участі сторін в судових засіданнях».

Читайте такожМаневри Порошенка можуть перекинути «владне авто»

Розумні ж начебто люди, а не розуміють, що звертатись до «шоколадного Бариги», це все одно що написати листа у «Спортлото».

Як відомо, олігарх Порошенко вирішив покарати Печерський суд Києва за те, що у справі Саакашвілі суддя не виконала прямий наказ Банкової і не винесла незаконне рішення про його домашній арешт. «Під роздачу», щоб інші судді боялися піти проти волі ненажерливого диктатора, попали усі районні суди.

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com