Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Надія Сасс

Переважно грубими матюками зустріли українці у соцмережах гидотний піар оігарха Порошенка на зустрічі військовополонених, про звільнення яких домовився з Кремлем представник США Курт Уолкер.

Ця хвиля обурення не змогла перебити «по рейтингу» акцію підтримки сміливої журналістки Надії Сасс, яку звільнили з телеканалу NewsОne після того, як вона у прямому ефірі вона «потролила» брехливого олігарха Петра Порошенка.

До речі, в статті «Правдивих Nовин» під назвою «Війна зі свободою слова. Як це робиться в Уркаїні-Рошенії» ми звернулись до читачів з проханням про допомогу. Творчий колектив ПN дуже вдячний Юрію Степановичу, Світлані Станіславівні і невідомому благодійнику, який зробив переказ через термінал на Чоколівському бульварі Києва. Газету «Правдиві Nовини» не фінансує жоден політик, чи олігарх, а на хліб ми збираємо ті копійки, які ви випадково «натицяєте» на тізерну рекламу.

Підтримати творчий колектив «Правдивих Nовин», який фактично ризикує життям, кожного дня розповідаючі правду про політичне і суспільне життя України, і який не фінансує жодний політик, чи олігарх, ви можете перевівши хоч пару гривень на картку Приватбанка 5168 7551 0986 3817 (Геннадий Боценюк), або на рахунок Вебмані: Z188556699944 U411086398198

До речі, жиди (вибачюсь за грубе слово), які є адмінами Фейсбуку і Ютюбу, постійно видаляють відео, на якому журналістка Надія Сасс (шляхетне польське призвище) сказала всього декілька слів про офшори брехливого олігарха Порошенка.

Журналіст Олександр Ружанський пише у Фейсбуці:

«Головна претензія до Надії Сасс, в тому, що висловивши з екрану ТБ своє особисте ставлення до Порошенка, вона нібито порушила професійні стандарти журналістики.

Так ось. До ЦЬОГО ГІВНОПРЕЗИДЕНТА своє негативне відношення висловлювати не тільки треба, а й необхідно. Навіть журналістам.

Ні, не так. Журналістам - в першу чергу. Якщо вони справжні журналісти.

А ось коли влада в Україні почне уособлювати собою відкритість, чесність, порядність і шляхетність, а не брехливість, дволикість, ніцисть, жлобство і корупцію, тоді можна вже і вимагати від журналістів високих стандартів професійності.

Бо, коли сьогодні журналісти запрошують до себе в студію усілякий людський непотріб і мовчки дозволяють з екранів ТБ відверто брехати народу, забруднювати і розчавлювати мізки мільйонній аудиторії, маніпулюючи свідомістю втомлених війною і злиденним існуванням громадян України - це теж ніяка не журналістська діяльність, а пособництво негідникам і паскудам у скоєнні злочинів.»

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com