Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

«Якщо хтось раптом пройшов повз «подаруночка» під ялинку всім українцям від грьобаної паскуди, раджу прочитати цей допис і спробувати оцінити, в яку чергову прірву суцільного пі***ця кинув країну цей йо***ий упир.»

Так пише у Фейсбуці журналіст-грубіян Олександр Ружанський, звертаючі увагу супільства на допис Володимира Рисенко.

«Причому, зроблено все у властивий аферисту Порошенку шахрайський спосіб - підступно, практично втихаря і в стислий термін, аби ніхто не зміг зрозуміти, що власне, відбувається і до чого все це приведе.

Це не реформа. Це масштабна диверсія проти України зрадника і злочинця, Порошенка Петра Олексійовича.» — пише ружанський у своєму анонсі.

А ось що пише у Фейсбуці Володимир Рисенко:

«СУДОВА КАТАСТРОФА

2017-й закінчувався якось зовсім погано. Юридичні новини валили з ніг і вбивали мозок. Нові процесуальні кодекси, які писали різні автори, між собою зовсім не знайомі. І яких хочеться бити підручниками по голові всіх разом і кожного окремо. Безперервні виправдувальні вироки ворогам, вбивцям, сепарам та крисіним. Слідчі, які тепер о п’ятій годині ранку збираються зі всієї області до дверей одного-єдиного суду на всю область. Навіть спотворений закон про Антикорсуд, який віддає ще не створений суд під повний контроль ВККС та Президента.

Виявляється, що це були квіточки.

Сьогодні ми отримали ароматні ягідки від Президента.

Він мав право ліквідовувати суди до 31 грудня і він скористався своїм правом по повній.

В останній робочий день 2017-го, поки вся країна закінчувала корпоративи і переходила до домашніх салатів, Президент ліквідував 117 районних судів по всій Україні. Тихесенько, щоб ніхто не звернув уваги.

Судді 117 судів завтра проснуться в новій реальності, в якій треба переводитись. Відкриють п.7 ст.16_1 Перехідних положень Конституції України і прочитають, що «переведення судді з одного суду до іншого здійснює Президент України на підставі відповідного подання Вищої ради правосуддя». Розумні люди і самі все зрозуміють.

А з моменту створення окружних судів і призначення до нього перших суддів, районні суди ліквідовуються, всі справи передаються до окружних судів, проходять повторну процедуру автоматичного розподілу.

І ПОЧИНАЮТЬ СЛУХАТИСЬ СПОЧАТКУ.

СПО-ЧАТ-КУ.

Всі кримінальні, адміністративні, цивільні. Справи Майдану, вбивства, зґвалтування, крадіжки, зловживання, хуліганки і ДТП, розірвання шлюбу, стягнення боргу, поділ будинку, стягнення пенсій, і будь що взагалі – спочатку. З повторним вивченням доказів, відводам суддям і повторним допитом потерпілих і свідків, деякі з яких вже на заробітках, або на все махнули рукою. Всі свідки вбивства Небесної сотні прийдуть свідчити знову? Не певен. Коли буде вирок? Міг бути через рік, тепер може ще через три роки, якщо буде взагалі. Справедливість, правосуддя? Ні, не чули. Звернення родин Небесної сотні особисто до Президента з благанням не підписувати ці укази – теж не почули.

Про розгляд цивільних, трудових та пенсійних справ сторони можуть забути дуже надовго. Не до них зараз буде. Про здоровий глузд теж можете забути. Одна печатка окружного суду на декілька будівель старих районних судів, в яких і будуть сидіти судді. І сторони, слідчі і адвокати, які їздять з району до району, щоб поставити ту печатку.

А строки тримання під вартою йдуть, тримати вічно у СІЗО не можна. Вбивці, ґвалтівники і крадії потихеньку підуть на волю. Ще не всі беркутята збігли до росії? Ну то ним подарують ще один великий шанс це зробити. Строки притягнення до відповідальності скінчились? Ну що поробиш - таке життя.

Вам не сподобався вирок по Крисіну? У мене погані новини. Тепер таких Крисіних будуть сотні.

29 грудня 2017-го – день катастрофи правосуддя. Запам’ятайте цей день. І запам’ятайте, хто це зробив.»

Суди в Україні в останні роки працюють дуже паскудно. От, наприклад, Шевченківський райсуд Києва деклька днів тому відпустив на волю титуханів Гебана і Костенко (справи злоченів проти Майдану), а за пару днів до цього один з ватажків тітушок Крисюк, на якому печтаку нема де поставити, бо він має довгу кримінальну історію, отримав у тому ж Шевченківському суді за вбивство 4 роки умовно. Фактично, помилування!

А от «унсовець» Дмитрук отримав у лютому 2016 року вирок — 4 роки позбавлення волі. Після Майдану Геннадій Дмитрук, який разом з Сашком Білим воював проти москалів у першій чеченській війні, створює потужний осередок УНСО на Житомирщині. Організація набирає обертів, коли активістів стає більше сотні Дмитрук опинився під пільним спостереженням спецслужб. Не дивно, що коли одного разу на зустріч з ним напросився відомий мусорський провокатор, миттєво виникають бойовики управління «К» СБУ Житомирщини, які в його машині нібито знайшли Калашникова і 60 набоїв до нього. Слідчі так і не змогли довести провину Геннадія Дмитрука: на автоматі АК-47 не було його відбитків і навіть генетична експертиза встановила, що він його не брав у руки.

Але все ж таки чесні й сміливі судді хоч іноді ще траплялися в Україні. Зараз їх, мабуть, вже не залишиться...

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com