Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
«Грузинський легіон»

"Троє людей грузинської національності", які залишилися в складі 54-ї механізованої бригади Збройних сил України, не є членами "Грузинського легіону", наголошується в заяві добровольців.

Добровольче об'єднання "Грузинський легіон" покинуло 54-ту окрему механізовану бригаду Збройних сил України (ЗСУ), у складі якої воювало у зоні антитерористичної операції на Донбасі. Заяву про це опубліковано у Facebook добровольців.

"20 грудня 2017 року "Грузинський легіон" своїм повним складом покинув 54-ту бригаду через некомпетентність командира Олексія Майстренка та його оточення, а також незаконних наказів, виданих ним. Про деталі операції, що пройшла 16 грудня 2017 року, під час якої було поранено 11 бійців "Грузинського легіону" і 25-го батальйону, ми обов'язково повідомимо на прес-конференції найближчими днями", – ідеться в повідомленні.

Добровольці пообіцяли опублікувати запис розмови командира "Грузинського легіону" з командиром 54-ї бригади, під час якої віддали наказ звільнити грузинських бійців через "невідповідність", і запис із телефонними погрозами на їхню адресу.

"Хочемо сказати, що командир 54-ї бригади у зв'язку з подіями, що розгорнулися, і прагненням хоч би там що їх замовчувати будь-якими методами, звільнив командира 25-го батальйону Євгена Лаврова, який спочатку підтримав "Грузинський легіон" і допоміг інтегруватися до ЗСУ. "Грузинський легіон" не збирається мовчати, і ми обов'язково викриємо людей, які діють проти державних інтересів України, а саме – командира Олексія Майстренка, капітана Холмовського і братів Федосенків (заступника командира 25-го батальйону і заступника командира 54-ї бригади)", – заявили у прес-службі "Грузинського легіону".

Повідомляють, що командир бригади "намагається депортувати просто з військового госпіталю поранених бійців "Грузинського легіону", які можуть розповісти правду про незаконні накази і дії командира Майстренка і його наближених".

"Командир Майстренко і його пособник капітан Холмовський назвали "Грузинський легіон" "раковою пухлиною, яка допомагає вижити Україні", після чого у нас немає морального права перебувати під командуванням людей, які діють усупереч національним інтересам України", – ідеться в заяві.

За інформацією добровольців, командир 54-ї бригади і Сергій Федосенко забрали у них "усю амуніцію й особисті речі, зібрані протягом чотирьох років АТО волонтерами (тепловізори, тепловізійні приціли, бронежилети, каски, прилади нічного бачення, денні приціли снайперських гвинтівок, особисті речі та транспортні засоби)".

Наголошують, що "троє осіб грузинської національності", які залишилися у 54-ій бригаді, більше не служать у "Грузинському легіоні" і більше його не представляють.

До добровольчого "Грузинського легіону" у 2014 році увійшли колишні військові із Грузії, здебільшого ветерани абхазької війни. У лютому 2016 року підрозділ став частиною 25-го мотопіхотного батальйону "Київська Русь" ЗСУ.

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com