Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
жид-вбивця

Йосиф Зісельс, один із лідерів групи «Першого Грудня» та член президії Асоціації єврейських організацій і громад вважає, що в Україні рівень антисемітизму — один з найнижчих у Європі.

Про це він заявив у інтерв’ю «Главкому».

 «Рівень антисемітизму в Україні один з найменших у Європі, навіть в порівнянні з іншими країнами Східної Європи, рівень нетерпимості у яких є нижчим, ніж у Західній Європі», — говорить Зісельс.

Діяч зазначає, що в Україні відсутні два потужні чинники, які підживлюють антисемітизм, – це радикальне крило ісламської діаспори, яке є на Заході Європи, і таке модне у колах інтелігенції «гіпертрофоване ставлення до порушення прав людини». З чого виходить антиізраїльська позиція і опосередковано антисемітська.

За словами Зісельса, у 2017 році не було зафіксовано жодного нападу на ґрунті ненависті, що стосується антисемітизму.

І це при тому, що найвище керівництво України складається виключно з євреїв, які проводять політику відвертого геноциду української нації, а самі нахабно збагачуються, вбиваючі державу.

Можливо, наш народ занадто вже толерантний, бо Зіселсь сам визнає, що саме у найзаможніших країнах Заходу рівень антисимітизму найвищий. Може тому на Заході Європи люди дуже заможно живуть саме тому, що серед західних політиків майже немає представників єврейської національності?

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com