Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Ірина Ноздровська в прокуратурі

11 січня відбулась прес-конференція доньки загиблої Ірини Ноздровської, а також правозахісників, які її підтримують.

Вони висловили недовіру слідству, яке «переможно», за повелінням найвищого начальства призначило вбивцю, не ускладнюючи кримінальну справу зайвими запитаннями «як саме вбивав».

Активіст «Дорожнього контролю» Ростислав Шапошников нагадав предисторію резонансного вбивства. Своє розслідування він виклав у Фейсбуці у вигляді відеозвернення.

На адресу «Правдивих Nовин» надійщов лист, в якому вказується, що зник громадський активіст, якому організовувати прес-конференцію в Києві допомагала Ірина Ноздровська.

Текст подається без редагування:

«В Одесі Зник безвісти активіст, майданівець, айдарівець АНДРІЙ ПОЗНЯКОВ! Вже тиждень його місцезнаходження невідоме! 

Андрій займався викриттям фактів кришування одеськими правоохоронцями, прокурорами і суддями наркотрафіку! Зник в ніч з 4 на 5 січня! Обставини невідомі!

Тепер детальніше. Навесні 2017 року Андрій був залучений до спецоперації СБУ для роботи по виявленню наркотрафіка з Пакистану в Одесу. Як виявив Позняков пізніше, насправді його використали з метою віджиму наркобізнесу від Голови Нацполіції Одеси Дмитра Головіна для Головного прокурора Одеської області Олега Жученко. Про це він неодноразово відкрито повідомляв!

У вересні 2017 року, в день, коли він мав виїжджати на прес-конференцію (УНІАН) в Київ, щоб публічно відкрити факти цього злочину, Андрія затримують та поміщають у слідчий ізолятор по вказівці цього ж прокурора. 

Три місяці він провів у камері для довічників. 08 грудня 2017 року строк тримання Андрія під вартою вибіг. 09 грудня 2017 року він вийшов на свободу, але пізніш знову був заарештований під домашній арешт.

11 грудня 2017 Позняков записує звернення до керівника антикорупційної прокуратури Назара Холодницького та Голови НАБУ Артема Ситнікова, висловлюючи побоювання щодо свого життя і проханням особисто прийняти від нього докази щодо "пакистанського наркотрафіку"!

 

Звільнившись, Позняков продовжував розголошувати факти злочинних дій одеських можновладців! А 05 січня мала відбутися Апеляція прокурорів щодо запобіжного. Позняков навіть не афішував засідання, був впевнений у своїй правоті. Проте в ніч перед засіданням Андрій зникає. Дружина, повернувшись із нічної зміни, виявила, що чоловіка вдома немає. До суду він не доїхав!

А 10 січня прокуратурою було подано клопотання про обрання йому запобіжного заходу на тримання під вартою!Тобто прокуратура вимагає зміни запобіжного для людини, яку ні друзі, ні рідні не можуть знайти вже 7 днів!

І про зникнення якої написана заява в поліцію, СБУ та Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.(заява дружини у прикріплено файлі)

Спочатку правоохоронці  розглядали версію, що Позняков втік від слідства, тому пошуками не займались! Але відомості в ЄРДР  внесені за ст.115 КК України (умисне вбивство).

Також рідні побоюються, що можливо викрадення було підлаштовано для того аби якраз і змінити запобіжний на тримання під вартою!

Андрій Позняков також займався боротьбою із незаконними будівництвами та нелегальними гральними закладами! Підтримував на судах інших активістів і добровольців, так як він сам у 2015-2016 рр близько року перебував в СІЗО по сфабрикованій справі.

п.с. цікавий дуже факт чи співпадіння. Але організовувати прес-конференцію в Києві Познякову допомагала убита Ірина Ноздровська

ДОПОМОЖІТЬ РОЗГОЛОСОМ! 

В ОДЕСІ ІГНОРУЮТЬ ЗНИКНЕННЯ ЛЮДИНИ!

Можливо родині теж загрожує небезпека! Допоможіть знайти його живим!»

Підтримати творчий колектив «Правдивих Nовин», який фактично ризикує життям, кожного дня розповідаючі правду про політичне і суспільне життя України, і який не фінансує жодний політик, чи олігарх, ви можете перевівши хоч пару гривень на картку Приватбанка 5168 7551 0986 3817 (Геннадий Боценюк), або на рахунок Вебмані: Z188556699944 U411086398198

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com