Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Ірина Ноздровська

«Правдиві Nовини» вже писали про те що відкрилися нові подробиці вбивства Ноздровської та зникнення активіста, якому вона допомогала влаштувати прес-конференцію про кришування наркотрафіку поліцією.

11 січня відбулась прес-конференція доньки загиблої Ірини Ноздровської, а також правозахісників, які її підтримують.

Вони висловили недовіру слідству, яке «переможно», за повелінням найвищого начальства призначило вбивцю, не ускладнюючи кримінальну справу зайвими запитаннями «як саме вбивав».

Після прес-конференції вже погрожують Анастасії, 18-річній дівчині, мати якої жорстоко вбили меньш ніж три тижні тому. Невідомі ввимагають, щоб вона заспокоїлась і погодилась з версією владоохоронців.

Адвокати Анастасії Ноздровской заявили, що за ними стежать невідомі. Сама дівчина знаходиться під охороною.

Вбита при загадкових обставинах правозахисниця Ірина Ноздровска відчувала щиру неприязнь до влади брехливих україножерів. Про це свідчать численні повідомлення Ірини опубліковані на її сторіночці Фейсбуку за останні декілька років. Зокрема, Ноздровская закликала посадити олігарха Петра Порошенка в «офшорну зону», проклинала пахана МВС Арсена Авакова і засуджувала постійні злочини поліцайських виродків та прокурорських злодіїв.

Підборку деяких скриншотів зі сторінки Ірини Ноздровської публікує UkrPost.biz.

Микола Крамольник

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com