Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
документ

Законопроект кнопкодавів ВРУ від БПП і НФ про скасування покарання за незаконне збагачення справді розлютив українців у соцмережах.

Відповіддю громадянського суспільства можна вважати запис у Фейсбуці академіка Володмира Пилипчука:

«Пропоную створити рух за матеріалізацію відповідальності влади за втрати України від їх неналежної діяльності, чи злочинної бездіяльності

Чому найнятий працівник має нести матеріальну відповідальність за нанесену шкоду, а найняті Всім народом (слуги народу), за такі ж дії - НІ? Це дискримінація людей за "кастовою" ознакою!

За шкоду Україні політики і урядовці мають розплачуватися не лише політично, але й матеріально!!! В той час, як владні "особи" жирують і безмірно збагачуються за рахунок народу, їх діяльність призводить ще й до непомірних втрат України

ПРИКЛАД:
- В минулому році Україна недоотримала 600 млн євро фінансової допомоги від ЄС, через невиконання умов по Асоціації і не створенню Антикорупційного Суду. Підкреслюю не отримала БЕЗПОВОРОТНОЇ допомоги, Наголошую: -допомоги, тому що Порошенко не вніс законопроектів, які відповідали б вимогам Венеціанської Комісії, а Парубій відмовився вносити 4 законопроекти про Антикорупційний Суд, що були подані народними депутатами.

- Такі втрати України не можуть лишатися безкарними! Такі втрати України не можуть бути "прощені" винуватцям.

- Вважаю, що 600 млн євро до українському бюджету мають повернути Порошенко і Парубій зі своїх активів - чи заробітків від "непосильної праці" на шкоду Україні , в т.ч. - на "галєрах в Путіна".....

Прохання - РЕПОСТ

А це - протилежного спрямування пропозиція від Бариг...

Наразі чиновникам загрожує позбавлення волі на 2-10 років за придбання майна, вартість якого не відповідає офіційним доходам його сім'ї .
Законопроект про скасування такого покарання ініціювали народні депутати Владислав Данілін та Олександр Кірш від Народного фронту, Геннадій Чекіта та Андрій Шинькович від БПП
Законопроект легалізує приховування корупційного майна чиновників через оформлення його на третіх осіб.
Таким чином, законопроект має повністю знищити відповідальність за незаконне збагачення і «побороти» боротьбу з корупцією… Що повністю суперечить вимогам ЄС.»

Добрі новини (з привітом до НАБУ) повідомив журналіст Олександр Ружанський, який пише у Фейсбуці:

«Отримав ухвалу Солом'янського суду м. Києва, якою, за моєю скаргою, суд забов’язав НАБУ зареєструвати моє повідомлення про злочин Генерального прокурора України Юрія Луценка, його корупційної і злочинної шістки, Костянтина Кулика, шістки цієї шістки, Олександра Говорущака і ручних суддів усіх режимів з міського суду м. Краматорська.

Кому цікаво, може подивитися, яку відверту юридичну маячню прислало мені НАБУ у відповідь на моє повідомлення про злочин Луценка і Ко.

По-перше, в цій відповіді у НАБУ нахабно перебрехали суть моєї заяви. В цьому можна пересвідчитись, якщо подивитись моє повідомлення про злочин і порівняти його з відповіддю НАБУ.

По-друге, посадові особи НАБУ не курять теорію права, бо не розуміють, що таке імперативна норма, якою, безсумнівно, є ст. 214 КПК України.

Проте, нагадаю всім, і НАБУ в тому числі, що нинішнє падіння курсу гривні пов'язане, в тому числі, і з тим, що за “справою Кашкіна” і фейковою спецконфіскацією $1.5 мільярда банди Януковича, в бюджет було намальовано 29 мільярдів гривень. Тобто, відбулася прихована емісія національної валюти. Просто, ці гроші влада почала витрачати не одразу після їх надрукування, і тиснути на курс, разом з іншими негативними чинниками вони почали тільки нещодавно. І, що, це не потребує повноцінного розслідування, з урахуванням того, що незрозуміло, куди поділися конфісковані ОВДП у доларах і самі долари?

І ще раз зауважу, що мільярд доларів ніхто в Україні 28 і 29 квітня того року,коли у Держказначействі з’явилися 29 мільярдів гривень, не продавав. Про який еквівалент нам чешуть Луценко і голова ДКСУ, Тетяна Слюз?

Але, це, звісно, не один склад злочину у діях Луценка і його спільників у справі Кашкіна...»

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com