Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Після недовгої паузи відставлений з посади голови Дніпропетровської облдержадміністрації олігарх Ігор Коломойський зробив нарешті офіційну заяву. "Ми починаємо боротьбу за наші права, за наше майбутнє, за майбутнє нашої України". Щоправда, він не уточнив, хто саме мається на увазі під словом "ми".

"Патріотичні" заяви Коломойського, який має у шухляді паспорти як мінімум один "запасний" (ізраїльський) є нічим іншим як помстою Порошенку. Ображений жидок, який після януковицької навали спільно зі своїм другом Кулявлобом добросовісно продовжили це робити, очевидно, просто стурбований, що його і "молоду команду" Яценюка посунули від коритця.

Ясна річ, що після відставки Коломойського у соцмережах з'явилося маса "співчуваючих". Переважно, це особи, які за певну суму "американських тугриків" готові підтримати навіть самого чорта. Шкода лише, що у чортів долари не водяться...

У своїй патетичній заяві про наміри згадав Бєня і про ситуацію на Донбасі. Хоча до цього, коли всі кричали про бездарність Муженка та Порошенка, він мовчав.

Швидше за все, власник групи "Приват", сівши та почухавши свою "рєпу", добре проматюкавшись, подумав: а чим я гірший за Порошенка? Такий самий брехун, олігарх і сволота. Єдине що - не президент.

Іван Розбаш

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com