Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Пеця Ліпецький

Журналісти програми «Схеми» повідомили про тиск та спроби зламати пошту після власного розслідування про відпочинок брехливого олігарха Петра Порошенка на Мальдівах.

Про це журналіст «Схем» Михайло Ткач повідомив у Фейсбуці.

«За цей тижень мені намагались ламати пошту, месенджери, присилали фейкові листи з фейковими платіжками, попереджали «по тобі працюють», була розгорнута кампанія по дискредитації провладною армією ботів і ломів. Це був дуже насичений тиждень тиску, тиждень, коли машина пропаганди влади працювала, не покладаючи рук. Тиждень маніпуляцій і образ», — написав він.

Ткач наголосив, що питання, які журналісти поставили у матеріалі і у запиті до олігарха Порошенка, так і залишились без відповіді.

Президент «Радіо Вільна Європа» та «Радіо Свобода» Том Кент виступив із заявою на захист програми «Схеми» і засудив спроби перешкодити їхній роботі, «дискредитувати чи залякати їх, в інтернеті чи будь-яким іншим чином».

«Група журналістів-розслідувачів «Схеми» відіграє критично важливу роль у виконанні нашої місії — здійснювати журналістську діяльність на підтримку демократії в Україні. Розслідування «Схем», як підтверджували численні експерти і яким присуджені міжнародні нагороди, є ретельними, точними, зваженими і достовірними й відповідають найвищим професійним журналістським стандартам», — йдеться у його заяві.

За словами президента Тома Кента, робота журналістів «Схем» сприяє здійсненню прагнень, які висловлюють українці, зокрема щодо боротьби з корупцією.

«Їхня робота є свідченням їхньої відданості своїй країні. У зв’язку з цим «Радіо Вільна Європа»/«Радіо Свобода» засуджує будь-які спроби перешкодити їхнім зусиллям, дискредитувати чи залякати їх, в інтернеті чи будь-яким іншим способом», — наголосив він.

Тим часом олігарх Порошенко знову осоримився, виступаючі у Давосі в явно нетверезому стані. Політолог Ростислав Демчук пише у Фейсбуці:

«Та який Трамп, які міжнародні переговори...? Та воно, як чіп і розповідає, що зараз саме той час і саме те місце, щоб інвестувати в Україну. Каже що на днях мобільний зв'язок матиме опцію 4G.

Своїм журналістам і емігрантам розповідає. Найвищий його рівень…»

Пізніше Ростислав Демчук зробив ще один запис:

«Петро Порошенко зрозумів, що забрехався?

Виглядає, що наш Петро Олексійович второпав нарешті, що брехня про зустріч з президентом США Дональдом Трампом в Давосі не пройшла і не пройде. Він вирішив, хоч і з запізненням, але врешті-решт сказати правду. Коротенька зустріч у Порошенка відбулась з главою Держдепу США Рексом Тіллерсоном. По - нашому: міністр закордонних справ США.

Взагалі-то це рівень Павла Клімкіна. І немає тут жодної перемоги і визнання пана Порошенка!...»

Підтримати творчий колектив «Правдивих Nовин», який фактично ризикує життям, кожного дня розповідаючі правду про політичне і суспільне життя України, і який не фінансує жодний політик, чи олігарх, ви можете перевівши хоч пару гривень на картку Приватбанка 5168 7551 0986 3817 (Геннадий Боценюк), або на рахунок Вебмані: Z188556699944 U411086398198

Або хоч «потицяйте» на рекламу!

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com