Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
петюшки

Влада не змогла подолати корупцію і злочинність. Влада україножерів очолила бандформування петюшок і бойовиків, які під виглядом «Національної дружини» за бабло бариг промарширували у Києві 28 січня 2018 року.

Кишенькова політична партія пахана МВС Арсена Авакяна (Авакова) «Національний корпус» у неділю 28 січня влаштувала марш новоствореної мусорської (громадської) організації «Національна дружина», бойовики якої нібито мають здійснювати патрулювання вулиць та протидіяти незаконним (бо є ж законні, ті що платять мусорам?) нарко та алкопритонам. У Києві рекламну присягу прийняли близько 600 бойовиків. Почесним командиром цього флешмобу був сумнозвісний кнопкодав ВРУ Андрій Білецький.

Громадське радіо з’ясувало у Міністерстві внутрішніх справ, що це означає для пересічного громадянина і чи законні такі структури?

«Члени цих організацій мають право здійснювати охорону громадського порядку спільно із співробітниками Національної поліції або Національної гвардії. Те, що зараз з’являються організації, які хочуть включитися у цей процес, це абсолютно законно, вони мають право, але разом з представниками Національної поліції відповідно до того, що вони домовляються як, яким чином, у який спосіб і де саме вони будуть здійснювати таке, наприклад, патрулювання на вулицях, чи чергування», — розповідає Іван Варченко, радник пахана МВС.

Громадський діяч Князь Огін написав у свій блог:

«Мені це нагадало фільм "Володар перснів" і колону орків з Мінас-Моргула. Зрозуміло, що в них немає жодного національного прапора. Національне сміття, курва! Мені сподобалось, як про це написав pauluskp - "Марш аваковских жён". Ну да, російськомовному Авакяну може й невідомо, що слово "дружина" в українській мові має два значення. В даному випадку це справді "бойовий гарем". До речі, може це й не "петюшки", а справжні "авакояценюшки". Ці гнойні тварюки з "Нацжидівського фронту" залишати владу не збираються...»

До речі, блогер pauluskp написав справді влучно:

«Это те самые "националисты", которые гоняются за геями, приклепываются к футболистам и устраивают разрешенные погромы в разрешенных местах. Рулил парадом Билецкий.

Теперь из них сколотили "дружины" под контролем Авакова - военизированные формирования, которые не являются полицией, но всем понятно кому служат и с какой целью будут использоваться…

Кормиться будут традиционно - рейдерские захваты и крышевание мелких торговцев во время "патрулирования". Причем, по нашим законам легализовать подобное патрулирование можно только участием действующих полицейских, в противном случае юридически это обычная гопота...»

За дивним збігом обставин вже сьогодні у Києві почалися кримінальні напади зі стріляниною… Одна людин загинула і одна була поранена біля метро «Берестейська», також було вогнепальне поранення людини в районі метро «Шулявська».

Оксана Матвейчук

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com