Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Таке враження, що зараз Україною, як в часи пізнього Януковича, керують безпосередньо московські куратори україножерів. Вони панічно бояться Майдану Незалежності, як сакрального місця.

Інакше важко пояснити встановлення незрозумілих конструкцій в центрі столиці, про які користувачі соцмереж пишуть, що це знущання над українською символікою.

Людмила Сивухина пише у Фейсбуці:

«Агонія влади! На Майдані знову будують барикади! У гаранта вже криша з переляку поїхала! Це ж скільки грошей з бюджету на цей цирк витрачено! Педро, не сміши народ, ми всеодно прийдем!»

Карикатурист Георгій Ключник зробив актуальний малюнок під назвою: "Йолки", або "Ідеальний Майдан".

Читайте також Боротьба за інформаційний простір, або як Україну перетворюють в Рашку

Тим часом російсько-ізраїльськи партнери україножерів продовжують вичавлювати українців з Фейсбуку. Заслужений юрист України Віктор Шишкін написав на своїй сторінці цієї популярної мережі:

«ДРУЗІ, вже 25 хвилин як вивели із чергового бану у 30 діб. Я знову з вами!!! Однак не знаю, чи надовго..... ? А зараз, як кажуть "на свободу з чистою совістю". Однак у контексті мого забанення, висловлення "чиста совість" вже має інше забарвлення. Ті порохоботські павліки морозови, що вдаюсь до нейтралізації інтернетівської свободи слова, тролюючі і гноблюючі критиків колаборуючого з фашистським режимом путлера нашого лизоблюда парошенка, вважають, що "чиста совість", у їхньому розумінні, це покаяння за наїзди на їхнього говнокомандувача з переходом до цареславлення його антиукраїнських, антинародних справ. Якщо це так, то я вийшов на свободи не їхньою "чистою совістю". Цю порохоботську сволоту тролів, давив і буду давити в межах моїх сил і можливостей, нехай спокійно не засинають на своїх мальдивах. Просити пробачення також за ці мої Священні емоції, що нахлинули послі довготривалого мовчання, не буду, не дочекаються.

Про аналіз та оцінку подій і справ у країні з часом.

Зараз хочу вибачитись і одразу привітати всіх, хто мене відав зі всіма святами, що були впродовж січня Нового 2018 року, а я не зміг з вказаних причин відповісти на вітання чи когось із Друзів привітати.
Прошу вибачення, що не зміг вчасно висловити співчуття чи хоча б лайкнути з приводу втрати Друзями своїх близьких, втрати наших Героїв на фронтах московсько-української майже 4-х річної війни. Також, що не відповів на інші звернення.

Шануємось !!!»

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com