Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
колонія

У Замковій колонії в Ізяславі на Хмельниччині тривають протести ув’язнених, які розпочалися ще 22 січня 2018 року, й тривають донині, оскільки вимоги учасників протесту досі не виконано у повному обсязі.

Про це повідомило Радіо Свобода.

Частина протестувальників голодує, а частина вдалася до самоушкоджень. Міністерство юстиції України, якому підпорядковується установа, стверджує, що проводить там перевірку.

При цьому 31 січня суд виніс рішення про примусове годування чотирьох в’язнів. Окрім того, деякі із засуджених, і це підтверджують у колонії, завдали самі собі поранень.

Начальник колонії Олександр Новосядлов заявив, що йдеться про відмову від їжі, яка готується в колонії, і нібито засуджені їдять те, що їм передають у посилках.

За словами засудженого Олега Михайлова, відмова засуджених від їжі викликана «неправомірними діями з боку адміністрації».

«Сьогодні суд мені призначив примусове годування. Я не вживаю їжі. Призначили через те, що я втратив багато крові, коли перерізав собі вени. Причина тут одна – неправомірні дії з боку адміністрації, я тут не раз в наручниках у санчастині був прикутий. Це законно? Вчора тільки вийшов з ізолятора. Тут за будь-яку дрібницю пишуть папірці і садять в яму. Було таке, що я, коли з етапу приїжджав, мені кляп в рот засовували, проносили етапом, несли в санчастину», – заявив Михайлов.

Як інформує Харківська правозахисна група (ХПГ), протистояння між засудженими й адміністрацією у Замковій колонії відбувається постійно, а нинішній заколот нібито викликаний «умовами утримання, катування холодом і ставленням персоналу».

Серед колишніх «зеків» про жахливу колонію в Ізяслові ходять недобрі чутки. Вважається, що там найжорстокіша охорона, яка практикує побиття засуджених просто для розваги.

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com