Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
тітушня

В поліції Ірпеня кадрові зміни. Замість в.о. начальника поліції Ірпеня Олександра Литовченка призначили Володимира Барабаша.

Зміни відбулися після новорічних свят. Керівництво звинуватило Литовченка у закритті справи по стрілянині в барі «Зима», пише kotsubynske.com.ua.

«Жодного спілкування з будь-ким про закриття провадження навіть не вів, попри те, що потерпіла сторона – нацгвардійці, відмовляються від показів, а провадження по хуліганству зі зброєю (ст.296 ч.4) знаходиться в провадженні слідчого управління. Може я просто був комусь не зручний?», – додає Литовченко.

Як відомо, за керівництва Литовченка було відкрите кримінальне провадження за фактом порушення громадського порядку в нічний час біля бару «Зима». Учасниками конфлікту були депутатка Гостомельської ради Наталія Черінська, яку нещодавно було затримано на хабарі й арештовано, її брат Віталій Черінський та нацгвардійці. Під час стрілянини один з нацгвардійців втратив око.

У листопаді минулого року Литовченко в коментарі “Громаді Приірпіння” обіцяв вручення підозр учасникам конфлікту в барі “Зима”, після того як буде проведено експертизу вилученої зброї в учасників конфлікту та вилученої в барі записуючої апаратури. Тоді Литовченко пояснив, що справа фактова й про закриття її не може йти мова.

Новопризначений в.о. началькика поліції Ірпеня Володимир Барабаш відомий громаді Приірпіння як захисник забудовників, які незаконно ведуть будівництво в лісовій зоні.

Він разом з «тітушками» захищав незаконне будівництво в Бучі по вул. Пушкінській.

Місцеві впізнали в Барабаші колишнього міліціонера, який раніше працював в Ірпінській міліції начальником дитячої кримінальної міліції. Про нього з повідомлень у ЗМІ відомо, що він у нетверезому стані вдерся до чужого житла та побив його мешканців.

До слова, екс-міліціонер на останніх виборах балотувався в Ірпінську раду від партії «Укроп», але не отримав достатньої підтримки населення. На сайті ЦВК він значиться директором ТОВ «Гранд Безпека», яке надає, ймовірно, приватно охоронців. Екс-міліціонер не показав жодного документу на підтвердження того, що між його охоронною фірмою та забудовником був укладений офіційно договір про надання послуг. Барабаш ніяк не міг заспокоїтися й кричав, що будівництво законне й його фірма має право його охороняти, хоча деякі тітушки говорили, що вони приїхали на запрошення друга.

Екс-міліціонер так хвилювався, що навіть пропонував водію крану розвантажувати цеглу не дивлячись на присутність під краном людей і казав, що йому байдуже, якщо хтось постраждає. Колишній владоохоронець не просто хвилювався, кричав, ображав жінок. Під кінець Барабаш взагалі заявив, що буде скаржитися на громаду Бучі (увага!!!) в ДНР та ЛНР, чим налякав навіть своїх однодумців, які почали потроху від нього відходити.

От така в нас «нова полюція»…

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com