Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Позавчора вранці я опублікував свою статтю - розслідування щодо Сергія Тоцького - сина одного з головних підозрюваних у масових вбивствах на Майдані в лютому 2014 року, колишнього Першого заступника Голови СБУ, генерала Володимира Тоцького, який підозрюється також і у державній зраді.

Сергій Тоцький наприкінці того року був призначений на одну з керівних посад в ДП «НЕК»Укренерго», а саме, Начальником Департаменту економічної безпеки цієї державної компанії, яка керує всією електроенергетичною системою України. Іншої кандидатури, треба розуміти, на таку вкрай важливу посаду в УКРЕНЕРГО, окрім сина зрадника Української Держави, знайти не вдалося. Ну да, охоче віримо. Ха-ха.

Власне, виникає питання, а що, ніяких ризиків таке призначення не несе? Дивіться, самий простий варіант.

Володимиру Тоцькому його колеги і роботодавці з ФСБ, по дорослому затискають тестікули і той звертається до синулі, який назвав одного з онуків Тоцького - старшого ім’ям дідуся, за конфіденціальною допомогою відносно УКРЕНЕРГО. У кого є припущення, що син не зробить усе, про що буде просити його любий батько? В мене нема. В мене є підозра, що такі радикальні заходи не будуть потрібні.

Натомість , справа не тільки в ризиках для Держави, які виникають у зв'язку з цим призначенням. Там зі всієї сили тхне корупцією через явний конфлікт інтересів сім’ї Тоцьких і посадою Тоцького - джуніора в УКРЕНЕРГО, про що може кожен засвідчитися у моєму розслідуванні.

Здавалося б, усе ясно і зрозуміло. Але позавчора ввечері на ФБ-сторінці Юрія Ніколова з’являється сам Виконуючий обов’язки Директора УКРЕНЕРГО - Всеволод Ковальчук і грудьми кидається на амбразуру виправдовуючи Сергія Тоцького.

Але, як завжди в таких випадках, виправдання виглядають трошки по-дебільному. Або, не трошки. Бо, по суті, вони схожі на самовикриття пана Ковальчука.

Проте, по порядку.

Товариш Ковальчук заявляє, що син за батька не відповідає. Повністю згоден, окрім того, що в даному випадку це визначення є маніпулятивним. Бо ніхто Ковальчука -.молодшого до відповідальності за батька притягати не пропонує. Є банальні ризики, один з варіантів яких я навів вище. Це перше, щодо тексту пана Ковальчука.

Друге. А з яких, вибачаюся, куїв, служба в СБУ Сергія Тоцького є гарантією чогось там? Ось, історія його батька і батьківського корєша Якименка свідчить, що ніяких гарантій навіть посади перших керівників СБУ не дають.

Третє. Невеличка фраза ВО Директора ДП «НЕК»Укренерго», про те, що “ ...ко мне он (Сергій Тоцький) пришел после того, как вышел в отставку в СБУ…” дуже показова. Вона дає відповідь на питання, яке я ставив у своїй попередній статті: а кому потрібне таке призначення? Тепер ми знаємо, кому - пану Ковальчуку особисто і, скоріш за все, ще комусь, хто це призначення лобіював. Тому, що не може рядовий, фактично, співробітник СБУ, яким був молодший Тоцький і якого штурнули зі служби, ось так взяти просто і прийти напряму до керівника УКРЕНЕРГО влаштовуватися на роботу . Але, якщо ми згадаємо, що батько Сергія Тоцького був першим заступником Голови СБУ, то картина буде зовсім іншою, правда?

І хто б мені і що б не говорив, я ніколи не повірю, що Володимир Тоцький не доклав руку до призначення свого сина на одну з керівних посад в УКРЕНЕРГО.

Четверте. Тут просто пісня. Ось, цікаво, повідомивши, що Тоцький - молодший приходив до нього з приводу роботи, ще влітку 2017 року, пан Ковальчук кого більше зашкварив, Сірьожу Тоцького, чи самого себе? Бо земельні ділянки під діяльність фірм дружини Тоцького - молодшого у сфері електроенергетики, в тому числі, з виробництва електроенергії за “зеленим тарифом” були оформлені у вересні і грудні 2017 р. Тобто, вже після візиту Сергія Тоцького до Ковальчука. Така послідовність подій дає підстави вважати, що у Ковальчука і Тоцького ще влітку 2017 р. відбулися якісь домовленості, які і дозволили останньому зареєстрували земельні ділянки під діяльність, яка без УКРЕНЕРГО неможлива апріорі. І що, тут не смердить корупцією ?

Проте, питання конфлікту приватних інтересів сім’ї Сергія Тоцьког з його посадою в УКРЕНЕРГО, керівник УКРЕНЕРГО у своєму коменті на захист Сірьожи об’їхав на кривій козі, жодним чином не згадавши про земельні ділянки фірм сірьожиної дружини. Лише вказав: “...личные и профессиональные качества ( Сергія Тоцького ) пока сомнений не вызывают, если вдруг вызовут - не задержится, поверьте.”

Альо, пан Ковальчук! Так уже “вдруг”! Не помітили? Чи ви в “темі”? Навіщо всіх в дурні шити, а, пан Ковальчук?

І наостанок. Утром, 7 лютого, я опублікував статтю про Сергія Володимировича Тоцького, а ввечері цього ж дня Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив всій країні наступне: “Печерським районним судом м. Києва надано дозвіл на здійснення спеціального (заочного) розслідування стосовно екс - президента Віктора Януковича, екс - глави СБУ Олександра Якименка та екс - першого заступника СБУ Володимира Тоцького щодо справи розстрілів на Майдані."

У зв'язку з останнім, пропоную Всеволоду Ковальчуку налагодити пряму відеотрансляцію судових засідань з майбутнього судового процесу щодо розстрілів на Майдані в усіх підрозділах та підприємствах УКРЕНЕРГО, включаючи Департамент економічної безпеки.

Це ще один штрих до того зрадницького і корупційного ідіотизму, який повністю поглинув здоровий глузд і всю Україну.

Тим, хто захоче підтримувати мене у викривній, публіцистичній діяльності, моя картка Приватбанку:

5168 7555 2903 1102 Ружанський Олександр

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com