Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
голодомор

Організація Об'єднаних Націй внесла Україну до списку країн, що голодують. Про це було сказано в доповіді Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН і Всесвітньої продовольчої програми для Радбезу ООН.

З документа випливає, що продовольча ситуація в 16 країнах світу є критичною. У список країн, що голодують були внесені Афганістан, Бурунді, Гаїті, Гвінея-Бісау, Демократична Республіка Конго, Ірак, Ємен, Ліберія, Ліван, Малі, Сирія, Сомалі, Судан, Центральноафриканська Республіка, Південний Судан і Україна.

Про це не розповість по шоколадному зомбіящику жирний «вінницький дієтолог» Рева, який незадовго до Нового року стверджував, що начебто українці багато їдять, а потім влаштував собі за рахунок держбюджету новорічні канікули в Ізраїлі, чи то на лікування поїхав. Не скажуть про це й інші представники нахабної нацменшини, яка захопила владу в Україні і знищує українців. Вони нам лише розповідають, що українці з кожним днем живуть все краще й краще, і все частіше літають у відпустку на екзотичні острови, а Держстат стверджує, що експорт українських продуктів за кордон постійно зростає.

А раби-холопці голодують і все це терплять, багато хто не соромиться ходити в церкву і молитися «богу Ізраїля злому й жорстокому, який вбиває дітей (Біблія)» та синку його Христосу (царю іудейському).

Читайте такожНе нажерлись! Уряд знову готується підвищити ціну на газ для населення

Олександр Чортополох написав у Фейсбуці:

«Іудеї - це не суто українське національне явище.
Іудеї є і в Польщі, і у Англії, і у Японії, і у Фінляндії, і у інших країнах.
Але принижувати, пограбувати, і нищити себе дозволяють тільки українці.
Тому проблема не в них, а в нас.»

Микола Крамольник

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com