Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
секрети війни

У поважному американському виданні «The New York Times» вийшла розгромна стаття про те, як Порошенко краде в української армії.

У публікації йдеться про переобладнання під швидкі автомобілі медичної допомоги авто від корпорації «Богдан», які зовсім непридатні для умов на передовій, але продаються по захмарно завищеними цінами Міністерству оборони.

Автомобілі Петра Порошенка «Богдан» ламаються в мотлох, НЕ доїжджаючи до місця призначення, розповідає американське видання. Причина в тому, що автомобілі медичної допомоги «Богдан» виготовлені на легких китайських шасі і не пристосовані до розбитих війною дорогах Донбасу, пояснює газета.

Ну, а далі весь текст про небачене зростання корупції в Україні, яку очолює сам же президент України Петро Олексійович Порошенко.

«The New York Times» не залишив без уваги і наїзди клану Петра Порошенка на Антикорупційне бюро, розповів про грубе викрадення з кафе в центрі Києва лідера «Руху нових сил», борця з корупцією в Україні Міхеїла Саакашілі і насильницьке вивезення його до Польщі.

А 28 січня додаткові подробиці з цього приводу повідомила член Ради волонтерів при Міністерстві оборони України Валентина Варава.

«З 50 автомобілів, які були доставлені на фронт (зараз там 45 авто), вже 20 автомобілів були в ремонті. Це при тому, що автомобілів, які пробігли понад 10 тисяч кілометрів, одиниці. 5 автомобілів були відремонтовані на місці виїзною бригадою. З тих 20 автомобілів, які були в ремонті, три - це заводський брак, вони повернуті. 17 авто пройшли ремонт, 10 вже повернуті до військових частин, 7 ще на обслуговуванні, з яких 2, як кажуть, вже готові», - розповіла вона.

Підтримати творчий колектив «Правдивих Nовин», який фактично ризикує життям, кожного дня розповідаючи правду про політичне і суспільне життя України, і який не фінансує жодний політикан, чи олігарх, ви можете перевівши хоч пару гривень на картку Приватбанка 5168 7551 0986 3817 (Геннадий Боценюк), або на рахунок Вебмані: Z188556699944 U411086398198

Або хоч потицяйте тизерну на рекламу! Цими копійками ми собі і збираємо на хліб…

Активіст Сергій Якимчук пише у Фейсбуці:

«Ці всі наші західні партнери з Європи і США зі своїми реформами, дурні як малі діти, чесне слово!
Чого ви причіпилися з тими реформами до Пєтра Алєксєєвічя?! Та не мучте ви вже його і нас!!!
Ну не буде він їх робити! Ну не вже ви за ЧОТИРИ роки так цього і не зрозуміли?! Ну не мучте ви вже його тими реформами і вимогами щодо їх проведення! Ну вже ж нам українцям просто нема сили більше слухати як він вам "гонить" і несе різну ахінею! Вже не мож більше на ту брехню дивитися і тим більше її слухати! Немає нічого гіршого а ніж постійно слухати і бачити як людина постійно відбрехується і привселюдно "рубає лєбєдя"!

Дайте спокій! Поможіть краще його прибрати!

Відкривайте краще в себе карні справи за корупцію його і його оточення!

Невже ви не розумієте, що цією брехнею він принижує не тільки себе і нас, але впершу чергу і вас - бо ця брехня адресована вам, і це свідчення неповаги до вас на найвижчому міждержавному рівні! Чим він в кінці кінців відрізняється від Путіна? Путін кричить на весь сві "іхтамнєт!", - а Порошенко кричить "роблюреформи". Як перший так і другий постійно брешуть - бо одного поля ягоди!»

Важко непомітити й цікавий допис блогера Natalia Mobilo:

«Маховик смерті запущений, йому щоденно приносяться нові жертви і тільки в наших силах його зупинити.

Рецепт простий і він один — ворог - той самий і він там само, і якщо не ми його, то він нас.

Всі ті, кого не добили на Інститутській та котлах,а тримають в окопах, не засадили у тюрми ,не виморили високими тарифами та голодом, не зазомбували брехливими новинами - маєте зрозуміти просте та очевидне ,що ні західні миротворці не зупинять війну,ні американці не повернуть наші гроші з офшорів, не трампи та меркелі виженуть негідників. Це маємо робити тільки ми.

Не слухайте те, чим дурманять вас олігархічні медійні клікуши .Бо правда змішана з брехню це тільки брехня.Всі вони заколисують вас щоб їхні госпідари ще довше вас грабували.
Всі закликають пам`ятати Героїв.

Все це правильно, але.… Чи розуміємо ми що найкращою пам.яткою їм було б саме завершення початого,а не пусті балачки.Бо тільки наша повна перемога над внутрішнім ворогом дасть їхнім душам заспокоєння. Саме на це їхні душі чекають вже 5 рік.

А от на що чекаємо ми?»

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com