Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Кобзар у Вінниці

Важко сказати, чому так сталося, але це вже точно не співпадіння — Вінниця перетворилася на духовну столицю жидів-україножерів, які ненавидять українську націю.

Інформація 33kanal.com буде подана без коментарів:

«Сьогодні вночі, зрозуміло, що за наказом міської влади, та за бездіяльності поліції, був здійснений напад на наметове містечко тітушками, і ЗНЕСЕНО ВЖЕ ВДРУГЕ ТА ВПЕРШЕ У СВІТІ ПАМ’ЯТНИК ШЕВЧЕНКУ, який поставили громадські активісти на Майдані під час Віче.. Вінниця стала рекордсменом і першим містом у світі, де  ДВІЧІ знесли пам’ятник Пророку України.

Ось що повідомили нашому виданню очевидці:

«На шосту годину вже був ВДРУГЕ  знесений пам’ятник Тарасу Шевченку у Вінниці. На наметове містечко, в якому знаходились громадські активісти, ветерани АТО та активісти Майдану, напали тітушки. ЇХ було багато і вони мали конкретну мету – знести пам’ятник. Сталась сутичка. Поліція бездіяла…Пам’ятник вивезли у невідомому напрямку»

Як відомо, під час збору Майдану, на який прийшли протестувальники, незгідні із знесенням першого пам’ятника Шевченку, поставили вдруге погруддя Шевченка за сприяння нардепа Кишкаря. Він оголосив цей пам’ятник та палатку біля нього своєю власністю.

«Це ганьба для влади міста та її посіпак на весь світ. Щоб тепер вони не робили та не говорили, але ця міська рада навічно увійде в історію як та, що ігнорувала думку громадськості, відомих вчених, художників, української інтелігенції та просто нас, українців, не сівши за стіл переговорів та не знайшовши компромісу. Дерево Свободи, яке мають там сьогодні відкривати, – навічно увійде в історію як ДЕРЕВО НЕСВОБОДИ, бо такими розгонами та протестами до порозуміння не приходять. Радою Майдану було прийнято рішення оголосити безстрокові протести проти відставки депутатів міськради та мера Сергія Моргунова, які допустили таку ганебну ситуацію і так ігнопували думку народу. Однозначно – після таких подій – ця влада засвідчила, що вона антиукраїнська. І сьогодні батьки загиблих героїв Небесної Сотні, депутати та представники влади, які прийдуть відкривати ДЕРЕВО Несвободи, – нехай знають – вони ТОПТАТИМУТЬ ШЕВЧЕНКА, поставленого побратимами їхніх синів – майданівцями, які так само, як і їхні діти, ризикували життям, щоб утвердити свободу України. Але всі стали заложниками брехні влади, яка прийшла на крові Майдану».

Читайте також Вже сто років терористично-кривава армія Бронштейна вбиває українців

Про те, що цієї неспокійної ночі сталось на Майдані, в ексклюзивному інтерв’ю розповів виданню 33kanal.com учасник подій та Голова Ради Майданів Петро Гандурський;

«Протягом ночі на Майдан приходили розвід групи так званих тітушок. Вони роздивлялись як все краще взяти штурмом. Десь після третьої ночі вони почали активізуватись. А після 5-00 полізли « як ті щурі із нор». Із тітушками була муніципальна поліція. Вони почали тіснити 15 патріотів, які були на Майдані поряд із пам’ятником Шевченка. Серед них була і Світлана Бевз, героїня «Айдару», волонтер та просто жінка! Але ніхто не зважав на це все. Людей стали відтісняти. І під час цієї тисняви дуже сильно вдарили по голові правозахисника, який у 2017 році переніс важку операцію, Валерія Палія. На місце викликали швидку допомогу. Його відразу доставили до міської лікарні №2. Разом із ним були майданівці. Після огляду чоловіка відпустили. А все через те, що втрутились поліцейські і переговорили із медиками. Хоча у Валерія Палія діагностували гіпертонічний криз. Приїхавши додому, правозахиснику стало дуже зле. Через те його забрали до лікарні №1. В нього підозра на струс мозку та гіпертонічний криз. Крім того, травма голови. На Майдані тим часом сутички тривали. Вмішалась Національна поліція, жінок відтіснили від тітушок»

Зараз у Вінниці відкривається пам’ятник «Дерево Свободи». Але робиться це на крові майданівців. Вночі, підступно. Сьогодні у активістів, які стали на захист Тараса Шевченка,міжнародні інформагентства беруть інтерв’ю і весь світ знає про те, що у Вінниці вперше у світі знесли пам’ятник Шевченка і на його місці ставлять Дерево Свободи, зігнавши туди бюджетників. Хіба так мало бути?»

Оксана Матвейчук

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com