Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

З понеділка навчання та наукова діяльність в Національному медичному університеті імені Богомольця зупинились, всі приміщення вишу закрили, за винятком клінік, де лікуються пацієнти.

Про це заявили у страйковому комітеті університету. Причиною страйку назвали "брутальне та незаконне втручання" Міністерства охорони здоров'я у самоврядність вишу.

Також серед звинувачень, які в університеті висувають міністерству, є зловживання владою. Зокрема йдеться про нібито письмові вказівки від МОЗ "під загрозою розправи звільненням, здійснити розтрату бюджетних коштів в особливо великому розмірі в обхід передбачених законом обов'язкових тендерних процедур".

"МОЗ вирішив поставити весь університет на коліна, заблокувавши виплати стипендій студентам та заробітних плат трудовому колективу, незаконно відібравши право банківського підпису у законно обораного керівництва вишу", - заявили у страйкомі.

Вимоги страйкарів - повернення на посаду ректора Катерини Амосової і "проведення у відповідності до вимог законодавства України інтегрованого ліцензованого іспиту КРОК1. Стоматологія".

Повідомлення про акцію з'явилося на офіційній сторінці у Facebook медуніверситету. Організатором там значиться страйковий комітет, до якого, як йдеться у заяві, входять і викладачі, і студенти.

Оксана Матвейчук

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com