Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Майдан на Грушевського

У своєму ранковому відеозверненні повстанець Іван Малько повідомив, що ніколи ще з часів заснування Майдану під ВРУ не було в урядовому кварталі так багато владоохоронців — «сотні автобусів».

Він також припустив, що влада хоче спровокувати повстанців на якісь незаконні дії, після чого зачистити Революційний табір. Ох, погано він знає владу, в мусорських виродків повно своїх власних провокаторів, а якщо дана вже команда…

За непідтвердженою інформацією стало відомо, що наказ на «зачистку» вже є.

Активістка КВП Лілія Сулейманова розмістила фото і декілька емоційних дописів:

«Люди готуються до оборони! Все як за часів януковоща! Це так злочинна влада проти Антикорупційного суду! Злочинна влада готова знищити народ!!!!!...

Люди!!! Не спіть!!! Інакше потім крім репресій, знищення Украіни нічого не буде!!!!!! Вже по тюрмах сидять навіть полковники ЗСУ!!!! Проукраінські налаштовані! Влада знищує патріотів!!!!!...

Перші, хто прибув на допомогу - жінкі!!!! Проти багато автобусів та автозаків! Іде серьйозний двіж нацгвардіі та мусорів!!!!! Пройти, сфотографувати автозаки неможливо! Нікого не пускають!!!!!! Табор оточений зо всіх боків!!!!. Готується те, чого раніше не було!!!!…

Табор оточений! Нікого не випускають! Підтягають краз!!!

В МЕНЕ ВІДЧУТТЯ, ЩО ГОТУЮТЬСЯ ВБИВАТИ ВСІХ , ХТО Є В ТАБОРІ!!

З'явилась інформація про те, що поліція передавала по раціі - на зачистку піде хвилин сорок!»

Оновлено!

О 12-05 Лілія Сулейманова написала у Фейсбуці:

«Мусора чекають провокаціі з середини! Провокатор може вже запущений в табор в середину! То у них така кдбшна практика!!»

Активіст Євген Шевченко у стрімі показав автомобілі швидкої (мусорської) допомоги, які приховані за автобусами з бойовиками Поцгвардії аж біля оглядового майданчику за Маріїнським палацем. Пригадались слова одного майданівця з барикади на Грушевського 18 січня 2014 року: «Швидку підігнали — значить буде штурм». Штурм дійсно почався через хвилин 40 після цього вислову.

Дай боже сили і мужності патріотам вистояти сьогодні, коли Порошенко знову побажав пролити кров. А може це сам Хуйло дав наказ. Усі ми знаємо, як нервує його Майдан, а особливо перед його власними «виборами путіна».

Лілія Сулейманова пише у Фейсбуці:

«Більше 50 автобусів та автозаків!!!! Ще по парку є!»

«Прийшла допомога - молодь!»

Оновлено!

Лілія Селейманова о 13-15:

«Проходила повз нацгвардіі! Питаю, чи знають вони хто в таборі? Проти кого вони йдуть! Цинічно відповідають, ща не знають, та знати не хочуть! Питаю, чи воювали вони? Кажуть - так! А де саме? Стухли, повідвертались! Підскочив мусор! Накинувся на мене! Каже, що війна в мене в голові! В Україні війни немає!!!! От така картина!»

Майдан під ВРУ знаходиться і зараз у бойовій готовності. Цікаве відеозвернення ввечері оприлюднив лідер закарпатських повстанців Іван Манько.

Неспокійна ніч сьогодні буде у Революційному таборі. Якщо Параша нагнав так багато мусорських виблядків, то чи поїдуть вони нічого не зробивши?

«Правдиві Nовини» слідкують за подіями під ВРУ. Стаття буде оновлюватися.

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com