Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Пеця Ліпецький

Вчорашні криваві події під Верховною Радою нарешті відкрили, в усякому разі більшості користувачів соцмереж, жорстоку правду — Путін давно у Києві, його гауляйтер сидить на вулиці Банковій.

Рубікон

Україножери перетнули ту тоненьку червону лінію, після якої вже немає різниці між зовнішнім і внутрішнім ворогом, бо ж українці зрозуміли, нарешті, що все це є одна й та ж сама сіоністсько-мордорська банда.

Все меньше українців налаштовані на мирний протест, все гучніше лунають заклики вбивати мусорів (як перебор — вбивати не лише самих ментів, а й усіх їх родичей, дітей, коханок і коханців). Навіть вже нетолерантні слова про «жидівську банду» не зустрічають шаленого спротиву, як це було раніше.

Але більшість проклять направлені на адресу олігарх-гауляйтера Порошенка. Для прикладу, Наталія Дмитриченко пише у Фейсбуці:

«Віднині лише дурень може порівнювати поточну Тварину з попередньою. Нинішній покидьок є потворою в рази більше небезпечною. Цей шмат лайна без крові не піде, бо розуміє, без влади він вже не жилець.»

Революційна ситуація

Для того, щоб завоювати собі право на гідне життя народи Західної Європи робили по декілька революцій, повстання відбувалися постійно і завжди у широких мас був хаос в голові.

Олександр Ружанський пише у Фейсбуці:

«Пройшовся по своїй стрічці і помоніторив обурення народу вчорашнім мусорським бєзпрєдєлом. Власне, зрозумілу загальну, негативну реакцію на цей мусорський шабаш, у цьому дописі я виніс за дужки. І ось, що у нас виходить, друзі:

- Мирнимм шляхом ми нічого не доб'ємося. Всіх у владі знищити!
- Ті, хто проти мирних акцій - провокатори, бо дають привід владі знищити всіх, хто проти влади.
- Це все тому, що народ не підтримав тячевських повстанців.
- Це все тому, що тячевські повстанці - провокатори.
- Соболєв і Семенченко - єдині справжні захисники народу України, але народ їх не підтримав.
- Соболєв - провокатор, Семенченко - аферист. Навіщо їх підтримувати?
- У всьому винний Саакашвілі. Він усіх кинув.
- Саакашвілі правильно зробив, що його РНС покинув наметове містечко ще місяць тому.

Я, звісно, трошки узагальнив, але, з іншого боку, я не став повторювати лайку і гидкі образи. А, забув! Там ще Богуцька винна взагалі у всьому. Я так розумію, у декого вона скоро затьмарить Міхо у своїй винуватості в провалі протестних акцій по всій Україні.
Додам, що порохоботів у моїй стрічці немає.
------------------------
А десь зараз сидить задоволена Лоліта, допиваючи чергову пляшку віскаря і уявляючи, скільки ще дивідендів принесе їй несолодке життя, десь посміхається хвілософ, юморист і комерційний головмусор Арсен Борисович, рахуючи чергови приходи від захисту правопорядку; і десь радісно знову танцює собачий вальс сейшелський борцун з бандою Януковича і просто пожиттєвий підарас, Юрій Віталійович.

Скоро вони знову зустрінуться і незважаючи на те, що вони всі один одного люто ненавидять, без зайвого шуму, без взаємних публічних звинувачень і протиріч, будуть вирішувати, у який ще збочений спосіб їбати разом український народ.
Разом їх багато...»

Жорстока правда

«Вони самі все зробили для того, щоб їх побили...» — прокоментував Правдивим Nовинам телефоном «айдарівець» Святозар. Як багато хто з українських патріотів він оселився в наметовому містечуку під ВРУ ще в листопаді минулого року, але нова «сценічна трійця» кнопкодавів ВРУ (Семенченко-Грішин, Соболєв-Зімін і «воваєбаш» Парасюк) намагались фактично приватизувати протест, пересварилися з усіма неформальними активістами, поступово вичавлюючі їх з Майдану під ВРУ.

Питання, чи були вони не «панятими», а «підставними» зараз як ніколи актуальне, бо ж вчора Грішин і Зімін шикарно «піарились» на крові побитих активістів.

Русскій міръ

Найкращий допис на тему вчорашніх подій безумовно зробив у Фейсбуці Огнеслав Назаренко. Мовою оригіналу:

«Я одного не понимаю — зачем пленных, задержанных ставить на колени? Понятно, что у Беркута имеется чувство реваншизма за Евромайдан, но сдается мне, что унижать противника — это не самый лучший путь для самореализации...

Друзья, заполоните, что ярко выраженный садизм, стремление другого человека поставить на колени, унизить — это первая отличительная черта "русского мира".»

Херой нашого часу

Головним антигероєм вчорашнього дня безперечно став поліцай Зозуля, про якого давно вже ходять чутки, що він — коханець Авакова молодшого (синка пахана УМВС-НКВД Авакова-Авакяна),

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com