Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Тернопільські ветерани Східного фронту віддали нагороди

Нагороди від олігарха Порошенка вирішили віддати тернопільські добровольці, громадські активісти після подій під Верховною радою 3 березня. Мирну акцію у обладміністрації вони провели у середу, 7 березня.

Таким чином вони красномовно висловлюють підтримку тим бійцям, які постраждали під час розгону наметового містечка у Києві.

"Наших захисників, які чотири роки обороняли нашурідну землю, жорстоко побили, кинули на коліна, заставляли їсти сніг, просякнутий кров'ю," - каже керівник волонтерської групи "Схід та Захід єдині назавжди" Василь Конько. - Тому ми - бійці, добровольці, громадські активісти вирішили здати свої нагороди від гаранта його представнику в Тернопільській області голові ОДА Степану Барні. Як каже голова тернопільської міської організації ветеранів АТО Дмитро Гайтко, уже вкотре людей побили невідомі працівники поліції, які були в балаклавах, без жетонів, нумерації на шоломах.

"Тобто це організоване озброєне злочинне угрупування, яке порушує Закони України, - каже пан Гайтко. - Якщо міністр і гарант ніяк на це не реагують, то ми протестуємо таким чином - здаємо всі нагороди з підписом нашого гаранта Конституції. Він не гарантує захисту Конституції, дозволяє злочини проти тих, хто не словом, а ділом захищає її."

Тим часом у соцмережах лунають заклики до патріотів вийти на марш протесту 9 березня, на день народження Тараса Шевченка.

Оксана Матвейчук

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com