Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Ширлан

Як не намагаються потрохоботні повії забити стрічки соцмереж дурнуватими фейками про російські балалайки та іншими маразмами Мінстеця, тема полігону «Широкий лан» все ще на першому місці.

Не всіх українців ще забанили «цукермани». Олена Ревало коментує фото (заглавне в публікації) у Фейсбуці:

«Солдат зобов'язаний стійко і мужньо переносити всі труднощі і випробування військової служби.Особливо, коли ці труднощі і випробування цілеспрямовано і регулярно створює для нього злодійська влада.

Обід для дорослого чоловіка, воїна, на Шнирь Лані, смачного!)

Складається враження, що влада сплановано знищує воїнів ЗСУ.»

Який прогрес! Нарешті доходить… Вже четвертий рік про це пишуть «Правдиві Nовини», але зрозуміло, що зомбіящик сильніший за ПN, багатотисячної армії потрохоботів Мінстеця і улюблених блогерів олігарха Порошенка, починаючі від жида російського походження Бірюкова і закінчуючі єврейчиком українського походження Бігданом (а вони отримують як мінімум декілька тисяч доларів на місяць за своє «скотоложество»).

Підтримати творчий колектив «Правдивих Nовин», який фактично ризикує життям, кожного дня розповідаючи правду про політичне і суспільне життя України, і який не фінансує жодний політикан, чи олігарх, ви можете перевівши хоч пару гривень на картку Приватбанка 5168 7551 0986 3817 (Геннадий Боценюк), або на рахунок Вебмані: Z188556699944 U411086398198

Або хоч потицяйте тизерну на рекламу! Цими копійками ми собі і збираємо на хліб...

До речі, головна мулька потрохоботів зараз — дупутатша ВРУ Надька Савченко, яка нібито готувала «переворот» на замовлення Путіна.

Треба спробувати як для малих дітей пояснити (може й зараз до когось не доходить?), чому Кремлю саме зараз потрібно, щоб при владі в Україні був саме олігарх Порошенко. Через пару днів у Мордорі будуть «вибори путіна», головний і єдиний по суті передвиборний мессидж якого — «стабільнасть». Стабільність влади! Саме тому Кремль розпочав авантюру з Кримом і «громадянською війною» на Донбасі. Так саме і за стабільність влади у Сирії, скільки б воно не коштувало. Бо за свої сраки боїться кремлівський кагал. Милошевича свого часу Рашка не захистила і росіяни засумували, та ще й почали замислюватись, чи є сила у влади. Але про це скоро буде окрем стаття.

Тим часом в Україні набирають обертів політичні репресії, але UMN повідомляє про фактичний крах СБУ.

Після брифінгу голови СБУ Василя Грицака щодо «справи Рубана» співробітники Служби безпеки України звільняються зі своїх посад. Про це заявив екс-заступник голови СБУ Віктор Ягун в ефірі UMN: «Це крах СБУ? – Крах. І це визнають всі. Вже після прес-конференції (брифінг голови СБУ Василя Грицака щодо «справи Рубана» – пояснення редакції UMN) до мене прийшли повідомлення від декількох чоловік, діючих співробітників СБУ, які сказали: «після цієї прес-конференції ми прийняли рішення про звільнення». Тому що піар перейшов вже всі межі. На жаль, я один з небагатьох, хто приходить на будь-який канал і каже: Мені соромно. Мені соромно, що я мав відношення до тої структури. Що я віддав їй більше 20 років. Я лишив своїх людей там, які дзвонять мені й говорять: Ми не можемо більше».

Треба зауважити, що це не PR (піар — «паблік рилейшн», керування громадською свідомістю), а якась чергова невдала брехня, але ж крім брехні, цукерок низької якості і підвищення тарифів на все влада україножерів нездатна щось виробляти.

Все руйнувалося по плану, такий от був хуйловий план...

Але от деякі вояки звертаються до влади з «жорсткими» відеозверненнями. Це, приблизно, як Ярош зброю чистить. Може до них ще просто не доходить, чи ціну собі набивають?

Геннадій Боценюк

 

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com