Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
терорист Блінчіков і Матіос

Командир добровольчої роти «Торнадо» Руслан Онищенко звинуватив головного військового прокурора Анатолія Матіоса у кришуванні нелегального бізнесу на Донбасі та виконанні вказівок олігархів, які заробляють на війні.

Таку заяву командир «Торнадо» зробив під час закритого засідання Оболонського районного суду в місті Києві, передає кореспондент UA1.

«Що треба зробити олігархам для того, щоб продовжувати далі збагачуватися на війні? Потрібен військовий прокурор, який контролює всю першу лінію. На сьогоднішній день, чому Матіос, не дивлячись на всі злочини: горять склади, Іловайськ, Дебальцеве, Савур-могила, Янукович – продовжує себе нормально почувати на своїй посаді. Тому що його підтримують олігархи», – пояснив Онищенко.

За його словами, за роки воєнних дій на Донбасі олігархи навчилися заробляти величезні гроші на війні. Саме Матіос і його підлеглі, переконаний командир «Торнадо», перетворюють конфлікт на прибутковий бізнес.

Чомусь блогери і журналісти мовчать про реальну зовнішню схожість Матіоса і єврейського терориста Мордхо Блінчікова, хоча схожість Блінчікова і російського диктатора Володмира Путіна помітили вже давно. До речі, дуже схожий на Блінчікова ще й неадекватний поліцай-вбивця Олійник, який досі не покараний за умисне вбивство неповнолітнього українця.

Активістка КВП Лілія Сулейманова пише у Фейсбуці:

«Як можна охарактерезувати правління парашенка? Зрада, злочини та брехня! Ця мерзота зрадила Україну! Ця мерзота дає можливість всім злочинцям грабувати людей, вбивати безкарно! Навіть в нацгвардії таке робиться! І, якщо хтось буде підіймати ці питання, говорити правду, то в той же час, обреханий, опиниться у в"язниці! Вся сволота, за часів януковоща - на посадах, займає найкращи крісла! Вся сволота, яка грабувала Україну - грабує ще більше! Вся сволота, яка вбивала - вбиває безкарно! А показово - трощать голови доровольців, щоб навіть не думали наводити порядок в Україні! Бо по парашенкоські порядок - це грабування та вбивсьтва! Бо по парашенковськи порядок - то продаж Криму, Донецька та Луганська! Бо по парашенковськи порядок - це деребан майна України парашенком, ахметовим, медведчуком, авакяном, матіосом! Бо по парашенковськи порядок - це торгівля на крові, брехня та знущання навіть над пам"ятью загиблих на Майдані (ні в якому разі не сотні, а набагато більше) та над пам"ятью загиблих добровольців на війні! Бо по парашенковськи порядок - це тисячи закатованих по в"язницях добровольців! І брехня, брехня, брехня! Злочини, грабування, катування, торгівля на крові та брехня!»
 

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com