Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Майдан

Інстинкт самозбереження у Бариги ще трохи працює. Генеральна прокуратура змінила підозру активісту подій на Майдані у лютому 2014 Івану Бубенчику.

3 квітня чоловіка затримали на українсько-польському кордоні у Львівській області. Оголосили про підозру в убивстві. Доставили в Печерський суд Києва для обрання запобіжного заходу, але засідання відклали на два дні.

5 квітня з підозри прибрали статтю Кримінального кодексу про умисне вбивство. Лишилися статті про посягання на життя правоохоронців і незаконне поводження зі зброєю.

"Підозру Івану Бубенчику змінили після ґвалту у Фейсбуці і двох численних мітингів під Печерським райсудом. Не знаю, як можна було не розгледіти ризики нарватися на колосальне нерозуміння й злість частини суспільства. Особливо враховуючи стан проваджень щодо вбивств активістів на Майдані", — дивується у Фейсбуці Роман Кулик, офіцер резерву Збройних сил.

Читайте також - У Луценка назвали розстріл «беркутом» Майдану «охороною громадського порядку»

"Підійти до такого розслідування зі спущеними рукавами — як мінімум тупо і недалекоглядно, — пише Роман Кулик. — З іншого боку, Іван Бубенчик з 2016-го не з'являвся на допити та слідчий експеримент, які б зняли більшість питань щодо його епізоду. Оптимальне завершення цієї справи — співпраця Бубенчика з прокуратурою для встановлення обставин. Без затримань, відправлення в СІЗО чи неявок у прокуратуру".

Активіст Тарас Костанчук розмістив у Фейсбуці відеозвернення, в якому повідомив:

"Я відверто заявляю, що я теж намагався вбити міліціонерів на Майдані. Справа проти Ігоря Бубенчика – абсурд. Луценко повинен скласти свої повноваження та піти. Він був на Майдані, він закликав взяти зброю. Тепер він обісрався і розповідає, що треба переглянути справу проти Бубенчика. Немає ніякої справи! Людина зробила те, що повинна була зробити, як і тисячі людей на Майдані, як і я особисто."

"Через участь у протестах та підтримці вимог прийняття антикорупційних законів, десятки патріотів стали жертвами політичних репресій та знаходяться за гратами або під слідством. Підконтрольні нинішній владі поліція та СБУ фабрикує кримінальні справи проти активістів. Засоби масової інформації, більша частина яких належать олігархам, замовчують проблему, а значна частина української громади просто не знає або не розуміє всієї загрози, що нависла над Україною." - пише у Фейсбуці Юрій Гренчак.

Підтримати творчий колектив «Правдивих Nовин», який фактично ризикує життям, кожного дня розповідаючи правду про політичне і суспільне життя України, і який не фінансує жодний політикан, чи олігарх, ви можете перевівши хоч пару гривень на картку Приватбанка 5168 7551 0986 3817 (Геннадий Боценюк), або на рахунок Вебмані: Z188556699944 U411086398198

Або хоч потицяйте тизерну на рекламу! Цими копійками ми собі і збираємо на хліб...

Зараз репресії посилюються. Достатньо навести приклад подій 6 квітня, про який пише у Фейсбуці Олександр Нескорений:

"Друзі, Майданівці, Українці, години назад закінчився обшук в справжнього патриота, Людмили Маврина, 1952 року народження. Звинувачують в замаху на життя правохоронних органів, за статтею 348, шукали зброю, так як її не найшли, вилучили плакати з якими вона ходила на акції протесту, і компьютер. Це жінка справжня патриотка, Людина з великої літери, яка 2 рази була заарештована КГБ. Сина родила в підвалі на Володимирській, в присутності співробітників КГБ, які даже не захотіли виходити з кабінету під час пологів. В молодому віці під час навчання в одному з Київських університетів, не боячись радянської влади, вона читала вірші українських патриотів, одним з яких являвся Василь Стус, і їх розповсюджувала серед молоді . За що її відрахували з 3 курсу університету, але на цьому боротьба не закінчилась. Вона пройшла весь Майдан, від початку до кінця, її знають багато майданівців, вона приймала участь в усіх мирних протестах, також не одноразово була біля ВР, разом з тими хто стояв за Свободну, Соборну Державу. Не давно вона перенесла інфакт, але правохороних органів це не зупинило, вони все одно зробили обшук.
Наша думка, це було зробленно для того, щоб залякати справжніх патриотів, які відкрито висловлюють свою думку, проти злочинної влади. Але таких людей як Людмила, не залякати! Слава Нації, Смерть ворогам!"

Справа Людмили Мавріної
Людмила Маврина з активістами після обшуку

Журналіст Ігор Громов додає у Фейсбуці:

"Нам впевнено вбивають у голови:

- підеш мирно протестувати під Раду і не дай Бог поставиш намет - чекай штурму і не дивуйся, якщо на тебе влаштують сафарі ті ж беркутівці, які розстрілювали Небесну сотню.

- зробиш пост у фейсбук з критикою влади - чекай на обшук.

- не славиш Лоліту - ти ворог держави і граєш на руку Путіну.

- ну і взагалі - тут все давно вирішено без тебе, тому сиди тихо і не рипайся.

Ми нещодавно сміялися за те, що в рашці саджають за пости у фейсбук, так от рашка в черговий раз гучно постукала в двері..."

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com