Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
викриття Онищенка

Колишній голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявив, що викривальні заяви народного депутата Олександра Онищенка є підставою для порушення кримінальних справ та імпічменту Петра Порошенка.

Так він прокоментував Стране.ua "плівки Онищенка" й написану на їх основі книгу "Петро П’ятий. Правдива історія про українського диктатора".

Наливайченко наголосив, що проти жадібного олігарха висунуто серйозні звинувачення, які не можуть залишитися непоміченими з боку правосуддя, громадськості та журналістів: ні в Україні, ні за кордоном. Мають бути відкриті кримінальні справи проти Порошенка та його оточення, замішаного в корупції й підкупі парламентаріїв, має бути слідство і суд.

"Це – шок. Це – книга імпічменту президента. Такі справи як ця – є тим "вододілом", який відділяє нас від наших європейських сусідів. Там, цієї інформації було б достатньо для імпічменту, дострокових виборів, арештів, показових судових процесів і закінчення багатьох політичних кар’єр. У нас, нічого з цього не буде, принаймні за часів панування цієї влади", – переконаний екс-глава СБУ.

Він сумнівається, що хоча б якийсь із українських владоохоронних органів почне з власної ініціативи кримінальну справу, відповідно до фактів, які стали надбанням громадськості.

При цьому Наливайченко додав, що передав до Мін’юсту США інформацію про корупцію Порошенка та його оточення, а саме – назви офшорів, бенефіціари, платіжки й суми.

"США поки не чіпають безпосередньо Порошенка лише тому, що є російська агресія, є анексованим Крим, є Путін, Асад, Кім Чен Ин. Але щодо оточуючих – ведеться "активна робота", – пояснив екс-голова СБУ.

Журналіст Олександр Ружанський пише у Фейсбуці:

"Плівки Онищенко, ПОП і Україна.

Друзі, спробую висловити свої думки щодо вчорашнього скандального етеру на Ньюз Ван і трошки узагальнити їх зі своїм баченням ситуації в Україні.
Одразу скажу - саму передачу не бачив. І,чесно кажучи, прочитавши багато коментарів від тих, хто її подивився, не надто про це і шкодую.
Проте, по порядку.

За великим рахунком, що країна вчора дізналася такого, чого не знала раніше?
Що Порошенко - моральна потвора, корупціонер і просто злочинець? Це для когось стало новиною? Як на мене, у Петра Олексійовича є набагато більші і значущі злочини, ніж ті, які зафіксував Онищенко на своїх плівках. Тільки за Іловайськ, Дебальцеве і ДАП Порошенко повинен був сісти за грати, як державний зрадник. Тільки за офшори, які поспіхом ця паскуда створювала для прикриття своїх бізнесових статків в критичний для країни момент, за бізнес на території ворога, за преференції для своїх підприємств в Україні, за численні фінансові махінації і своє збагачення під час війни, Порошенко вже давно повинен був підсрачниками відправлений з посади Президента до СІЗО. І це я назвав лише частину того, за що Петро Олексійович заслуговує на кримінальне покарання і повну моральну обструкцію.

Ну, добре. Припустимо, що вчора нам стало відомо щось ексклюзивне, що нарешті стовідсотково доводить злочинну сутність Порошенка. Що далі? Може тепер народ обурений вже не логічним, а зафіксованим на на звукозаписуючий пристрій, фактажем злочинної діяльності Петра Олексійовича мільйонами вивалить на вулиці вимагати відставки Президента? Такого не буде. Навіть сотні тисяч не вийдуть. Зараз не буду заглиблюватися, чому так, але, не вийдуть.

Може парламент у цьому сенсі буде якось створювати загрозу Порошенку? Разом з НАБУ, ГПУ, ООН і ЄС ? Ні, звісно.
Тобто, від цього викриття Онищенка ПОПу зараз “ні холодно, ні жарко”. Ну, увімкне дурня разом зі своїм оточенням, зробить вигляд, що нічого такого не відбулося. Можна подумати,перший раз.

Тоді, що? Надія на зміну режиму відтерміновується на наступні вибори. (Можливо, дострокові у ВР.) Але тут і виникають найбільш серйозні проблеми для демократично - патріотичних сил опозиційних діючій владі олігархату.

Зауважу, що якісь інші варіанти зміни влади я не розглядаю. Будь-який процес спротиву, чи протесту, все рівно приведе до виборів. Нічого іншого не буде. Така сьогодні світова демократична парадигма

Власне, на це владна і білявладна шахрайська мразота і розраховує. Бо має багато способів намахати суспільство на виборах. Проте, і суспільство не дуже готове протистояти політичним шулерам.

І знаєте, що тут дуже важливо, на мою думку? Не зациклюватися на особі Порошенка. Так, на сьогодні він уособлює собою всю мерзенність ситуації в Україні і багато за що несе персональну відповідальність. Проте, не буде ПОПа, що зміниться в країні, з урахуванням того, що в українському політикумі і владі різних рівнів суцільне людське лайно? Навколо Порошенка і подалі від нього, купа інших маленьких порошенків, януковичей, яценюків, луценків, матіосів і тому подібне. І всі вони марять, або владаю більшою, ніж мають зараз, або владою якої зараз не мають, або хочуть зберегти те місце біля владної годівниці на якому зараз знаходяться.

Тому, головне питання для зміни влади: не просто проти ПОПа, а за ЩО проти ПОПа. Які ідеї для України несе той, хто хоче прийти у владу? Який в нього план дій і механізм його втілення? Як він збирається очистити авгієві стайні влади від зрадників, мерзотників, пристосуванців і злочинців різного штибу?

А що ми бачимо наразі? Політичні перегони і рейтинги залежать, в першу чергу, від того, хто з політиків і в якій мірі більше знаходиться у лайні. Причому, ми всі розуміємо, як тільки один з лідерів передвиборчих перегонів покаже більш-менш впевнений переможний рейтинг, пацюки іншого претендента кинуться наввипередки тікати зі свого перевантаженого гівном корабля до нового. І в мене дуже великі сумніви, що їх там не приймуть з обіймами. Як завжди, в принципі.

І що робити в цій ситуації? На мою думку, хоча часу вже обмаль, патріотичній опозиції почати треба з наступного:
- негайно перестати сратися між собою;
- у найкоротший термін знайти об'єднавчі цілі і способи їх сумісного досягнення;
- негайно почати створювати саме в Україні, об’єднаний комітет національного порятунку зі своєю мережою на місцях. ( Це не на противагу закордонному конгресу Ташбаєва. Думаю, навпаки, такі структури могли би добре доповнювати один одного.).

Це для початку. Не буде бажання об’єднатися і відкинути власні містечкові амбіції - не буде нічого хорошого для України. Будемо і далі слухати плівки Онищенко без жодних дієвих і правових наслідків.

І коли режим знову переможе, лише мімікруючи до і після виборів, залишаючись зі своєю старою сутністю, не треба буде валити все на Порошенка. Бо ми на нього, чи на когось такого ж, будемо заслуговувати."

Микола Крамольник

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com