Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
православні холопці

Іноді в соціальних мережах бувають такі дописи, які просто неможливо залишити без уваги, хоча, можливо, не всім вони сподобаються.

Дописи публікуються без редакційного редагування.

Активіст Сергій Єрмоленко пише у Фейсбуці:

"Будь які ініціативи Петра Порошенка, всі без вийнятку, від безвізу і до церковної "автокефалії" , з усіма ста скількомась "реформами" та "покращеннями" насправді переслідують лише дві мети.
1) Знімати ренту із посполитого пересічного піплу усіма можливими й неможливими способами обдираючи його до нитки та примножуючи свої статки.
2) Утриматись при владі щоб уникнути відповідальності за вже скоєне, та продовжувати робити це далі.
В однаковій мірі це стосується і всіх правлячих мародерів в цілому. Це все що треба знати пересічним щодо їх "ініціатив"
Все інше - від лукавого."

Заслуговують також уваги два емоційних записи активістки КВП Лілії Сулейманової:

"Реалії України.... Кому пощастило вижити в зоні бойових дій та повернутись до рідної хати - сидять тихо та не вилазять. Бо приклад більше 10 000 посаджених злочнною владою по сфальшованих справах лякає! Всі інші по в'язницях чи в домовинах. Злочинна влада багатіє та нахабніє! Але справа не тільки в грошах! А в томв, що є багато тупоголових, які за мізерну плату готові здати власних батьків! То вони за мізер тримають цю владу на поверхні! І ціх тупоголових Не цікавить, що вони давно вже їдять кров та кеов'ю годують своїх дітей! Поки всім весело! Але природа (називайте Бог, чи якось ще) довго такий сатаністський бал терпіти не буде! Коли стане реально погано, дуже хочу, щоб всі тупоголові згадали спочатку свій вклад в це пгано!"

"Знайдіть різницю між розгоном в росії мирного протесту, та в Україні! кдб працює однаково! Совкова влада за ці роки навчилась перевтілюватись, але не міняя суті! Навіть форми кастрюлеголових однакові! Цікаво, хто їх випускає? Де виконують закази на такі модняві кастрюльки на... хотіла написати на головах, але там голів нема. Та такі от форми з росії сюди привозять, чи в Україні налагоджено своє виробницво?Я, наприклад, не бачу різниці між нашими мусорами і ціми ує-нами з росії! Готові забивати до смерті жінок, дітей, кого завгодно! Ще такі ж самі удари по хребту,в пах, в голову при доставці в райвідділок! Садиси насолоджуються побиттям! Скількі разів в Україні ломали кістки, насосили равми, потім не лікували! За ціх равм люди залишались покалічені на все житя! Били по голові - на все життя. Поломали руку - не лікували, потів відрізали! В колоніях є припустимий відсоток смертності, за який нічого не буде керівницьтву"

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com