Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
О текущем моменте

Перемога антикорупційного протесту у Вірменії очікувана сколихнула українські соцмережі, моральний дух бійців Фейсбуку значно покращився.

Цікаво також спостерігати за тим, як змінювались вигуки холуятника потрохоботів. Ще до вчорашнього ранку їх гасла виглядали приблизно так: "Вірмени не переможуть, цього не може статися, бо цього не може статися ніколи." Вже вчора після обіду Мінстець терміново видав продажним повіям нові темники і зараз потрохоботи маніпулюють свідомістю в такому напрямку: "Так, вірмени перемогли, але ж українці так не зможуть, бо ж ми нібито не такі".

Найкращий допис на цю тему зробив академік Володимир Пилипчук:

"Що можна сказати та від чого застерегти ? Як би це жорстоко не звучало, але....

-Але, якщо українці й надалі терпітимуть цю банитську владу і її знущання над собою, так як терпіли в під час Голодомору в 30-х роках, якщо бариг не порозвішують на стовпах, або хоча б не виженуть з України - та нехай готуються до того, що як і в Голодомор будуть їсти своїх дітей і онуків, бо якщо не встигнуть з"їсти, то прийдеться ще й "потрудитися" щоб похоронити дочасно померлу рідню...
-Он вірмени вже вигнали баригу-премьєра, а ми нездалі?... Правда, участь військових в протестах стала вирішальною А у нас - Армія з народом, чи з баригами? Де звернення Спілки офіцерів України з вимогою до Потроха - прийняти новий виборчий закон про вибори за відкритими списками, сформувати нове ЦВК до літа, після цього розпустити парламент і разом з ним (в кінці літа) піти на дострокові вибори?
Примітка: Найвищою посадовою особою в Вірменії , як і у нас, є прем"єр... Але у нас Потрох перетягнув на себе "керування" Урядом, але своїх обов"язків Гаранта конституційних прав і свобод - не тільки виконує, але й не бажає виконувати і не планує виконувати... За 4 роки він президентом України так і не став, але став гнобителем і душителем українців".

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com