Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Абсурдний суд над патріотом України

Активістка Комітету визволення політв'язнів Лілія Сулейманова вчора розповсюдила у Фейсбуці інформацію, яка як то кажуть, не налазить на голову.

Вона пише:

"По інформації - прямо зараз іде суд УНСОвця Михайла Буряка, якому дали підозру у вбивсьтві сбушника! Тепер на секунду УВАГА! Бійка між цім УНСОвцем та сбушником була півтора роки тому на побутовому рівні!!!! А сбушник помер недавно, проживши ці півтори роки! Підозра у вбивсьтві!!!!! Як завжди - маски-шоу приїхали на автобусах та оточили суд. З підтримки Михайла Буряка залишилось в залі 3 людини. Дали відвід судді і поки вирішується це в нарадчий! Термін тримання Михайла Буряка закінчився о 10 00! НОНЧЕНС невиконання закону України! Влада показує, що пересічних Українців можна вбивати, катувати... але мусора та сбу - недоторкані!!!!!!!"

"Розпочалося судове засідання по справі члена УНСО Михайла Буряка, якого безпідставно звинувачують у смерті СБУ-шника. Дніпровський суд, 4.05.2018, 9 ранку.

Upd. Адвокат дав відвід судді, бо о 10:00 сплив термін тримання під вартою, а суддя не захотів розглядати питання звільнення. Оголошена перерва невідомо на скільки. Адвокат наразі намагається зарадити подальшому незаконному затриманню підсудного.

Upd. 10:45. Побратими, підтягуйтесь на підтримку! Вул. Кошиця, 5. Вже приїхав автобус з нацгвардією.

Upd. 13:00. Приїхав на підтримку Представник Омбудсмена Андрій Мамалига, підтягнулись небайдужі патріоти. На даний момент Михайла Буряка випустили!!! Як завжди, завдяки солідарності українців! Дякую всім, друзі!!! Разом переможемо!"

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com