Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Військова прокуратура підозрює колишнього військового Шапортова у державній зраді.

Печерський районний суд Києва арештував нерухомість, яка належить колишньому заступнику начальника управління державної охорони України - директору департаменту охорони в АР Крим УДО України, а нині заступнику глави адміністрації Ялти Станіславу Шапортову.

Про це повідомляє «Главком» з посиланням на ухвалу суду від 5 квітня.

Мова йде про квартиру площею 121,3 кв. м, яка розташована на вулиці Щорса, 20 у Ялті. Вказану нерухомість Шапортов одержав у лютому 2012 року від управління державної охорони України.

Про арешт клопотав слідчий військової прокуратури Центрального регіону України, який заявив, що 21 липня 2015 року Станіславу Шапортову повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України («Державна зрада»). Будучи заступником начальника управління державної охорони України - директором Департаменту охорони в АР Крим УДО України у званні генерал-майор, Шапортов на початку березня 2014 року здійснив перехід на бік ворога, Російської Федерації. До вересня 2016 року він служив у Збройних силах Російської Федерації на посаді заступника командира військової частини 38969. Потім його було призначено заступником глави адміністрації Ялти.

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com