Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Бескидський тунель

У мережі з’явилися фотографії завершення будівництва Бескидського тунелю в Карпатах.

Проект має стратегічне значення для держави – збільшення транзитного потенціалу в вантажних перевезеннях, пише dyvys.info.

 

Бескидський тунель був готовий вже в жовтні минулого року. Залишилося прокласти шляхи і внести його в діючої інфраструктури. Кабельні лінії всіх мереж розтягнули вже на 99%. Зараз йде підключення обладнання.

 

“Після введення в експлуатацію двоколійного Бескидського тунелю пропускна здатність в порівнянні з одноколійним тунелем, збільшиться з 47 до 100 пар поїздів на добу, а також зросте швидкість прямування поїздів з 40 до 60 кілометрів на годину. Ми завершимо будівництво п’ятого Пан’європейського транспортного коридору (Італія – Словенія – Угорщина – Словаччина – Україна)”, – говорить Євген Кравцов, в.о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця”.

Бескидський тунель – залізничний шлях крізь Карпати, який є частиною Львівської залізниці. Тунель був побудований ще в 1886 році, але, з часом, його пропускної здатності виявилося недостатньо, і було прийнято рішення побудувати новий.   За оцінками фахівців “Укрзалізниці”, будівництво двоколійного Бескидського тунелю як мінімум удвічі збільшить пропускну спроможність.   Новий тунель довжиною 1822 м буде мати два шляхи. Він проходить через гору на висоті 781-807 м над рівнем моря. Шар породи над ним досягає 182 м. Вартість проекту – 2,9 млрд грн.

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com